Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-04-02

Oksana Pikul-Jasaitienė atskleidė, ką gavo dovanų nuo Velykų bobutės (foto)

  
Oksana Pikul-Jasaitienė atskleidė, ką gavo dovanų nuo Velykų bobutės (foto)
© Facebook nuotr.
Oksana ir Simas užsimena apie šeimos susitaikymą, tačiau oficialiai to nepatvirtina.

Dainininkei, grupės „OMG“ narei bei vizažistei Oksana Pikul-Jasaitienei šįkart Velykos tapo išskirtinės. Moteris ne tik paminėjo šią gražią pavasario šventę su šeima, bet ir spėjo pakeliauti – vedė seminarą Nyderlanduose.

Grįžusi į Lietuvą, vizažistė socialinio tiklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje su savo sekėjais pasidalijo gražiausiomis šventės akimirkomis bei sveikinimais. „Mūsų mažos, skanios, jaukios, šeimyniškos Velykos. Ačiū už velykinę dovanėlę. Su šv. Velykom!“ – rašė ji.
Nuotraukose matyti ne tik puikus šventiškas stalas, marginti kiaušiniai bei žavusis O. Pikul-Jasaitienės ir krepšininko Simo Jasaičio sūnus Dominykas, bet ir prabangi velykinė dovana – „Gucci“ bateliai.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
 
Tiesa, Oksana nepatvirtino, ar dovanėlė tikrai nuo vyro krepšininko Simo Jasaičio. Po šeimą sukrėtusio ir gana viešo smurto skandalo, žymi moteris asmeniniuose socialiniuose tinkluose jau kelis kartus užsiminė, kad jos gyvenime ir vėl viskas grįžo į senas vėžas, tačiau apie susitaikymą pora oficialiai nepatvirtino.
  

Žymos: Velykos, Simas Jasaitis, Oksana Pikul-Jasaitienė

Komentarai

Naujausi straipsniai