Tiesa.com   |   LNK   |   2015-02-24

O. Pikul prabilo apie sunkumus susilaukti vaikelio

  
O. Pikul prabilo apie sunkumus susilaukti vaikelio O. Pikul su vyru S. Jasaičiu kūdikio susilaukti bandė ilgiau nei metus.
Puikiai suvokiu, kad nėščia moteris negali ant scenos staipytis apsirengusi tokiais drabužėliais, kurie tapo mūsų grupės skiriamuoju ženklu

Dainininkė ir grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė vestuves su krepšininku Simu Jasaičiu atšventė jau prieš pusantrų metų. Lygiai tiek laiko pora bandė susilaukti kūdikio. Tik dabar garsi moteris paskelbė pasitraukianti nuo scenos, nes laukiasi penktą mėnesį ir užmaskuoti vis didėjantį pilvuką tapo sudėtinga.

„Puikiai suvokiu, kad nėščia moteris negali ant scenos staipytis apsirengusi tokiais drabužėliais, kurie tapo mūsų grupės skiriamuoju ženklu“, - atvirai sakė Oksana. Be to, iš savo vyro ji jau seniai girdėdavo priekaištus dėl per ne lyg seksualių sceninių drabužėlių, todėl Simas, sužinojęs apie žmonos sprendimą bent trumpam pasitraukti nuo scenos, labai apsidžiaugė.
Oksana Pikul nebijo pasakoti apie sunkumus, su kuriais susidūrė norėdama susilaukti pirmagimio. „Buvo momentų, kai tikrai galvojau, jog kažkas negerai, kad galbūt mes negalėsime turėti vaikelio. Abu netgi nuėjome pasidaryti specialių tyrimų, tikėjomės išsiaiškinti, kodėl mums niekaip nepavyksta", - pasakojo moteris. Nors moteris tvirtina, kad Simas bus nuostabus tėtis, dar visai neseniai žiniasklaidoje pasirodė kalbų, kad krepšininkas beveik nebendrauja su sūnumi iš pirmosios santuokos su Vaida Klizaite.
 
„Daugelis moterų svajoja tapti krepšininkų širdies draugėmis ir žmonomis. Joms atrodo, kad su jais gyvenimas rožėmis klotas, juk šalia – sportiškas vyras, turintis didžiulę sąskaitą banke, populiarus. Tačiau ne visos pagalvoja, kad ištekant už krepšininko reiškia atsisakyti savęs“, - sako Oksana Pikul, kuriai iki šiol pavyko suderinti karjerą ir santuokinį gyvenimą, tačiau ji pripažino, kad vaiko atsiradimas gali daug ką pakeisti.
 
 
 
  

Žymos: Šeima, Vaikai, Nėštumas

Komentarai

Naujausi straipsniai