Tiesa.com   |   2018-04-23

O. Pikul-Jasaitienės manymu, S. Jasaitis jau turi naują mylimąją

  
O. Pikul-Jasaitienės manymu, S. Jasaitis jau turi naują mylimąją
© Facebook nuotr.
O. Pikul-Jasaitienė ir S. Jasaitis santykius aiškinasi viešai ir su policijos pagalba.

Tobula šeima laikytų sutuoktinių krepšininko Simo Jasaičio ir dainininkės bei visažistės Oksanos Pikul-Jasaitienės nesutarimai tęsiasi ir toliau.

Socialiniuose tinkluose paaiškėjo, kad Simas Jasaitis jau turi naują mylimąją, su kuria nevengia rodytis ir viešumoje. Na, bent jau taip asmeninėje „Facebook” paskyroje teigė jo žmona Oksana.
Tiesa, pats Simas Jasaitis taip pat nepėsčias. Vyras kartu su savo advokatu penktadienį kreipėsi į policiją pranešdami apie sulauktą grasinamąjį skambutį. Advokato Alberto Bandžiaus manymu, grasinamojo skambučio su pasiūlymu susidoroti susilaukta iš naujojo Oksanos Pikul-Jasaitienės mylimojo.
 
S. Jasaitis balandžio 8 d., apie 12 val., išvažiavęs po konflikto su O. Pikul-Jasaitiene, namuose sulaukė skambučio, kurio turinys iš pradžių išgąsdino, nes jame buvo kalbama kažkas panašaus, kad, ką tu čia krepšininke veiki, kokią informaciją renki, nori aš tave apkirpsiu ar nukirpsiu garbanas ir panašiai, – Delfi.lt pasakojo advokatas. – Žinote, nėra malonu, kai sulauki skambučio iš asmens, su kuriuo iki tol nebuvo bendrauta, todėl parašėme pareiškimą policijai“. Jo teigimu, policijos prašoma pradėti ikiteisminį tyrimą dėl grasinimų susidoroti (BK 145 str.), ar tyrimas bus pradėtas, dar neaišku.
 
A. Bandžius sako, kad kartu su S. Jasaičiu bandė išsiaiškinti, kas šiam grasino ir iš socialiniuose tinkluose esančios informacijos sužinojo, jog krepšininkui skambino „asmuo, kuris jau ilgą laiko tarpą yra, matyt, artimuose santykiuose su ponia Oksana”. Paklaustas, ką reiškia „artimuose santykiuose”, advokatas sakė: „Artimuose santykiuose, na, tarkime po nuotrauka su didele puokšte gėlių viena draugė paklausė, ar čia nuo mylimo vyro, ji atsakė, taip, nuo mylimo vyro – tai buvo vasario ar kovo mėnesį, kai S. Jasaičiui buvo taikyti apribojimai ir jis jokių gėlių net nedalino. Ir dar kai kurie palinkėjimai, pasveikinimai, širdelės – jeigu nėra artimų santykių, vargu, ar tai yra siuntinėjama.”
 
Tuo tarpu O. Pikul-Jasaitienė, atsakydama į „Facebook” paskyroje siekėjo užduotą klausimą, užsiminė, kad jos vis dar esamas vyras Panevėžyje jau turi naują draugę:
 
„Pas jį yra moteris Panevėžy, kuri jį valgydina ir kartu lankosi Panevėžio diskotekose. Aš rūpinuosi tik savo sūnumi", - mįslingai rašė Oksana.
 
 
 
  

Žymos: Simas Jasaitis, Skyrybos, Oksana Pikul-Jasaitienė

Komentarai

Naujausi straipsniai