Tiesa.com   |   TV3.lt   |   2017-05-18

O. Pikul-Jasaitienė paragavo aktorės duonos

  
O. Pikul-Jasaitienė paragavo aktorės duonos
© Facebook nuotr.
O. Pikul-Jasaitienė televizijos ekrane šmėžuoja jau dešimtmetį, bet aktorės darbą išbandė pirmąkart.
Pasiūlymo suvaidinti komiškame seriale sulaukusi O. Pikul-Jasaitienė ėmėsi darbo su džiaugsmu

Dainininkė ir makiažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė – veikli moteris. Ji ne tik spėja pasirūpinti šeima, suorganizuoti grupės „Olialia Music Group“ koncertus, užsiimti vizažu, bet ir nusifilmuoti lietuviškame seriale.

ko TV3 televizijos serialo „Šviesoforas“ kūrėjai žinomą dainininkę pakvietė paragauti aktorystės duonos. Jai patikėta suvaidinti pačią save.
Moters debiutas įvyko jau šį ketvirtadienio vakarą.
 
Komiškame seriale suvaidinusi O. Pikul-Jasaitienė tikino, kad tokio kūrėjų pasiūlymo ėmėsi su džiaugsmu.
 
„Serialo filmavimas man paliko tikrai smagių įspūdžių. Aktoriai, režisierius, operatoriai, visa komanda – tikrai labai draugiška ir smagi. Buvo gera vėl paragauti šios profesijos prieskonių. Kadangi šį serialą pasižiūriu dažnai, todėl tikrai apsidžiaugiau gautu pasiūlymu“, – džiaugėsi O. Pikul-Jasaitienė.
 
Televizijos serialas „Šviesoforas“ pasakoja apie tikrą ir tvirtą vyrų draugystę. Trys draugai ir jų asmeniniai romantiški santykiai simbolizuoja šviesoforo spalvas. Vienas iš jų – vedęs, kitas turi mylimąją, kurios vis nesiryžta vesti, o trečias – viengungis.
Pagrindinius serialo herojus įkūnija gerai visiems pažįstami aktoriai, kuriems kompanija kartas nuo karto palaiko kviestinės žvaigždės. Viena jų ir tapo Oksana.
 
„Filmavimo aikštelėje buvo tikrai šilta ir smagi atmosfera. Mintyse net šyptelėjau, jog būtų įdomu pamatyti ir kitas jų darbo vietas ir istorijas! Dabar šį serialą žiūrėsiu dar įdomiau, nes pačiai teko garbė suvaidinti“, – nauja patirtimi džiaugėsi šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose viešinti Oksana.
 
Bene dešimtmetį šou pasaulyje besisukanti atlikėja vedė ne tik įvairias televizijos laidas, bet ir filmavosi daugelyje TV projektų. Garsi moteris tikina, kad per tiek laiko pasitaikė ir ne vienas komiškas įvykis:
 
„Televizijos projektuose tenka dalyvauti ir dirbti jau daugiau nei dešimt metų, tad per tą laikotarpį yra nutikę tikrai daug įdomių ir juokingų situacijų. Ir tekstą neteisingai esu interpretavusi, kartą teko ir kolegą po vakarėlio gaivinti.“
  

Žymos: Oksana Pikul-Jasaitienė, Aktorė, Serialas

Komentarai

Naujausi straipsniai