Tiesa.com   |   2018-03-15

O. Pikul-Jasaitienė apsimelavo?

  
O. Pikul-Jasaitienė apsimelavo?
© Asmeninio archyvo nuotr.
Tyrėjai nustatė, kad O. Pikul parodymai prieštarauja vieni kitiems.
Tyrėjai nepatikėjo nukentėjusiosios prieštaringais parodymais

Ketvirtadienį teisėsaugininkai pranešė, kad krepšininkas Simas Jasaitis nesukėlė skausmo savo sutuoktinei Oksanai Pikul-Jasaitienei: tyrėjai vyro smurto prieš žmoną neįžvelgė, tačiau jiems abejonių sukėlė moters parodymai.

Vilniaus apylinkės prokuratūroje, įvertinus ikiteisminio tyrimo metu gautus duomenis, liudytojų apklausas, priimtas sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl S. Jasaičio galimo fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo šeimos nariui.
Atlikus visus būtinus tyrimo veiksmus, išanalizavus ir ištyrus visus byloje surinktus duomenis konstatuota, kad sausio 21-ąją tarp S. Jasaičio ir jo žmonos buvęs fizinis kontaktas nekėlė tokios grėsmės ir pavojingumo nukentėjusiosios sveikatai, dėl kurios krepšininkui turėtų kilti baudžiamoji atsakomybė.
 
 
Tyrimo metu surinkti duomenys leidžia daryti išvadą, kad, be nukentėjusiosios prieštaringų parodymų, galimo smurtavimo objektyviai nepatvirtino kiti faktiniai duomenys.
 
 
Nutarime, kuriuo nutrauktas ikiteisminis tyrimas, konstatuojama, kad nesant faktinių duomenų, kurie leistų pagrįsti, jog S. Jasaitis tyčia, naudodamas fizinį smurtą, sukėlė nukentėjusiajai fizinį skausmą ar nežymiai sutrikdė sveikatą, baudžiamosios atsakomybės klausimas negali būti keliamas, o ikiteisminis tyrimas turi būti nutrauktas.
 
  

Žymos: Oksana Pikul, Simas Jasaitis, Smurtas, Oksana Pikul-Jasaitienė

Komentarai

Naujausi straipsniai