Tiesa.com   |   2017-06-16

Nijolė Pareigytė: „Važiuoti į pajūrį automobiliu neverta“

  
Nijolė Pareigytė: „Važiuoti į pajūrį automobiliu neverta“
© TV3
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė automobilį iškeitė į traukinį.
O kam reikia taip kamuotis, pačiam vairuoti ir stovėti automagistralės kamščiuose?

Dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė į suplanuotą susitikimą Klaipėdoje su kolege, žinoma atlikėja Violeta Tarasoviene iš Vilniaus išskubėjo ne automobiliu, o traukiniu. Sužavėta kelionės naujovių, greičio ir komforto, Nijolė susimąstė, ar neverta kelionėms į pajūrį išvis atsisakyti automobilio.

„O kam reikia taip kamuotis, pačiam vairuoti ir stovėti automagistralės kamščiuose, kai gali mėgautis laisve, ramiai skaityti, užkandžiauti ar atlikti darbus, pavyzdžiui, pasinaudojant nemokamu bevieliu interneto ryšiu?“, – savo apsisprendimą komentavo Nijolė.
Vasaros pramogų ir kelionių laidos vedėja teigia, kad Lietuvoje važinėjantys traukiniai jau seniai nebeprimena filmuose matytų Bombėjaus geležinkelio stoties vaizdų, kai vagonuose susigrūdę keleiviai laukia atsilaisvinančios vietos, aplinka yra niūri ir neestetiška.
 
Nustebinta siūlomų naujovių – keliauti su savo augintiniu arba į traukinį nemokamai įsikelti dviratį bei savo kelionės tikslu pasirinkti ne tik Klaipėdą, bet ir Neringą – vedėja nusprendė savo įspūdžiais pasidalinti su laidos „Vasaros gidas" žiūrovais.
 
„Supratusi, kad šį kartą žiūrovus galėsiu nustebinti ir apšviesti apie kelionių naujoves Lietuvoje labiau nei mano kolega keliautojas Danas Pankevičius, nedvejodama įsigijau bilietą į traukinį“, – juokiasi Nijolė. „Jo nuotykiai iš gamtos apdovanotos, tačiau vargingos Venesuelos, varžysis su manaisiais, patirtais judant į pajūrį“, – šmaikštavo laidos vedėja.
 
 
  

Žymos: Vasara, Nijolė Pareigytė Rukaitienė, pajūrys

Komentarai

Naujausi straipsniai