Tiesa.com   |   Žmonės.lt   |   2016-11-29

Neįtikėtina: vilniečių porai gimė dvyniai Lavrinovičiai

  
Neįtikėtina: vilniečių porai gimė dvyniai Lavrinovičiai Juokaujama, kad Lietuvos rinktinė gali būti rami – auga nauja Lavriovičių karta.

Lapkričio 3 d. vilniečių pora sulaukė gandrų - Ivetai Kotrynai ir Karoliu gimė dvyniai berniukai. Atrodo, nieko neįprasto, tačiau atkreipus dėmesį į jaunos šeimos pavardę supranti, kad likimas iškrėtė linksmą pokštą.

Štai krepšininkai dvyniai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai gimė 1979 metų lapkričio 1-ąją, o 2016-ųjų lapkričio 3-iąją pasaulį išvydo Gabrielius ir Hubertas Lavrinovičiai.
Nors naujagimiai dvynukai su Kšištofu ir Darjušu giminystės ryšių neturi, jų tėveliai prisipažino svajojantys, jog kada nors jų atžalos taip pat žais Lietuvos rinktinėje.
 
„Jau lapkričio 1-ąją visi rašinėjo, kad būtų simboliška, jog dvyniai gimtų tą pačią dieną. Taip neišėjo, bet po dviejų dienų išvydo dvynukai pasaulį. Visi draugai ir bendradarbiai linki šviesios ateities ir juokauja, kad rinktinės ateitis irgi gali būti rami. Kol kas anksti kalbėti, bet būtų šaunu“, – 15min pasakojo I.Lavrinovičienė.
 
 
  

Žymos: Lavrinovičiai, dvyniai, dvynukai

Komentarai

Naujausi straipsniai