Tiesa.com   |   žmonės.lt   |   2015-07-14

„Naujosios pupytės“ drebina Lietuvos žvaigždžių padangę

  
„Naujosios pupytės“ drebina Lietuvos žvaigždžių padangę
© Facebook.com 
Neringa Šiaudikytė – viduryje.
Kai viena grupes nare laimi dainavimo konkursa, kita, kad nenusileisti, parodo p**da. Ir iskart jauciasi geriau.

Prieštaringai vertinamos grupės „Naujosios pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė Tenerifėje vykstančiame muzikiniame konkurse „Universong“ laimėjo pirmąją vietą. Atlikėjos pasirodymas renginyje buvo debiutinis. N.Šiaudikytę vertino tarptautinė komisija, kurią atlikėja pavergė dainuodama Beyonce hitą „Listen“.

„Konkursas gyvuoja ne vienerius metus, turi gerą ir garbingą vardą. Pirmaisiais metais jame dalyvavo ir Linas Adomaitis, tuomet jis iškovojo pirmąją vietą ir laimėjo konkurso pagrindinį prizą. Smagu, jog per tiek metų esu antra Lietuvos atstovė, laimėjusi pirmąją vietą ir pagrindinį prizinį fondą – 1000 eurų. “, – įspūdžiais po konkurso su žmonės.lt dalijosi atlikėja.
Beyonce hitą „Listen“ dainą N. Šiaudikytė pasirinko neatsitiktinai – dar nuo 16-kos metų ji dainavo šią dainą įvairiuose koncertuose ir tobulino namuose. Atlikėja tikino šiai dainai anksčiau buvusi nesubrendusi.
 
Visgi moters sėkmę drebino ir skandalai. „Naujosios pupytės“ grupės kolegė, iškart po N. Šiaudikytės konkurso laimėjimo, socialinėje paskyroje paviešino savo visiškai nuogos nuotrauką, taip sulaukusi didelio spaudos susidomėjimo.
 
Garsioji stilistė Agnė Jagelavičiūtė facebook.com pasidalino savo mintimis apie šį įvykį (kalba netaisyta autr. past.): „Kai viena grupes nare laimi dainavimo konkursa, kita, kad nenusileisti, parodo p**da. Ir iskart jauciasi geriau. Cia ne tragikomedija, cia buti zvaigzde Lietuvoja.“
 
  

Žymos: Naujosios pupytės, Skandalas

Komentarai

Naujausi straipsniai