Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-02-22

Nauja socialinių tinklų žvaigždė G. Bieliauskaitė: vaikystėje buvau labai vieniša

  
Nauja socialinių tinklų žvaigždė G. Bieliauskaitė: vaikystėje buvau labai vieniša
© Instagram.com
Gerda Bieliauskaitė

Socialiniai tinklai šiais laikais suteikia puikią galimybę išgarsėti ir visiškai nežinomiems žmonėms. Viena iš netikėtai sužibusių žvaigždžių – Gerda Bieliauskaitė.

Ši jauna mergina – tikras stiliaus atradimas. Netikėtai išaugęs žinomumas bei tūkstantinė sekėjų minia socialiniuose tinkluose pakeitė įprastą jos kasdienybę.
Didžiulio pasisekimo sulaukusi G. Bieliauskaitė tikina, kad veiklos pradžioje negalėjo net pasvajoti apie pripažinimą ar nesibaigiančius gerbėjų komplimentus. Jaunutė mergina tiesiog ėmėsi mėgstamo darbo – kūrybiškai dalijosi aistra madai ir apie nuomonės formuotojos karjeros galimybes nesvarstė.
 
„Sekėjų skaičius instagrame ėmė sparčiai augti dėl mano viešinamų mėgėjiškų vaizdo įrašų „YouTube“ kanale. Kai tik ėmiausi šios veiklos, mano tėvai į tai žiūrėjo gana skeptiškai. Jie nesuprato, kokia yra viso to prasmė. Tačiau dabar viskas pasikeitė. Artimieji nuo šiol pritaria bet kokiam mano sprendimui bei džiaugiasi sėkme“, – pasakojo ji.
 
 
Gerda portalui Alfa.lt taip pat prisipažino, kad netikėtai išaugęs populiarumas pakeitė jos santykius su aplinkiniais ir suteikė puikią progą susirasti tikrų draugų.
 
„Kol dar gyvenau mažame miestelyje ir nebuvau žinoma, nesibaigiančios problemos temdė mano kasdienybę. Draugų, galima sakyti, neturėjau. Buvau labai vieniša, bet po šiek tiek laiko drąsa manyje ėmė augti. Žinomumas padėjo susipažinti su įvairiais žmonėmis. Dabar džiaugiuosi turinti kelis ištikimus draugus. Jais galiu pasitikėti bei drąsiai kreiptis pagalbos“, – atviravo ji.
 
Pastaruoju metu influencerių komunikacijos mastas taip išaugo, kad netyla diskusijos ne tik apie jų kuriamą vertę prekių ženklams, bet ir apie prisiimtą atsakomybę. Daugiau nei 80 tūkst. gerbėjų turinti Gerda įsitikinusi, kad žinomumas reikalauja būti nuoširdžiai su sekėjais ir pačia savimi.
„Džiaugiuosi, kad mane stebi tiek daug žmonių, bet nemanau, jog esu atsakinga už kurį nors iš jų. Dažnai dalijuosi savo gyvenimo istorijomis ar intriguojančiomis stiliaus idėjomis instagrame. Tačiau kiekvieno asmeninis reikalas, kaip į tai reikia reaguoti. Nesiekiu įtikti visiems“, – sakė Gerda.
 
 
Prakalbusi apie siekį būti kitokiai nei visi, G. Bieliauskaitė prisipažino, kad stiliaus idėjų semiasi iš kitų pasaulio šalių influencerių: „Nesidomiu nė vienu lietuviu. JAV gyvenantys nuomonės formuotojai šiuo atveju atrodo žymiai įdomesni tiek išvaizda, tiek gyvenimo būdu. Pavyzdžiui, labai mėgstu Jeffree Star, Trishą Paytas. Jie yra kitokie, nes nebando įsisprausti į visuomenės formuojamus rėmus. O Lietuvoje gyvenančios instagramo žvaigždutės yra nuobodžios, neturi charizmos. Jos tik bando visiems įtikti“, – tvirtino mergina.
 
Didelis noras išsiskirti iš pilkos minios bei tapti pastebėta socialiniuose tinkluose turi ir kitą pusę. Įvairiuose forumuose internautai negaili kandžių žodžių bei drąsiai aptarinėja Gerdos stilių, jos asmenybę. Tačiau mergina išlieka rami ir teigia, kad jau įprato prie skleidžiamos neigiamos informacijos.
 
„Tokia šių dienų populiarumo kaina. Esu sekama daugybės žmonių, kurie manęs tiesiog nemėgsta, bet labai domisi mano gyvenimu bei visomis su juo susijusiomis smulkmenomis. Būtent iš jų sulaukiu kritikos bei įžeidžiančių komentarų. Nusprendžiau tokius internautus blokuoti ir nesukti sau galvos“, – ramiai atsakė Gerda.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
  

Žymos: Stilius, socialiniai tinklai, Lietuvė, instagram, Gerda Bieliauskaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai