Tiesa.com   |   2017-05-12

Natalija Bunkė pristatė naują savo verslą

  
Natalija Bunkė pristatė naują savo verslą
© LNK
Natalija Bunkė prisipažino, kad dirba nuo 14-os metų.
Sėdžiu namuose ir dėlioju tas puokštes, jos visada išeina skirtingos.

Natalija Bunkė televizijoje pristatė naują savo dirbtinių gėlių verslą. Dainininkės teigimu, kad jai idėja kilo netikėtai.

„Užsiimu dirbtinių gėlių kompozicijomis. Iš pradžių pasigaminau sau, ir draugai iškart pradėjo prašyti, kad pagaminčiau ir jiems. Tai palaipsniui išsivystė į verslą“, - kalbėjo N.Bunkė.
„Man tai patinka. Sėdžiu namuose ir dėlioju tas puokštes, jos visada išeina skirtingos“. Laidoje KK2 garsi atlikėja sakė, kad darbas jai nėra svetimas dalykas. Natalija atskleidė, kad dirba nuo 14 metų. „Niekada neteko būti bedarbe. Nuo mažens esu veikli, mane tėvai taip išmokė. Nuo 14 metų dirbu ir pati užsidirbu. Būdama 16 metų susitaupiau pirmajam muzikiniam centrui. Tėvai man mokėjo minimalius pinigus už darbus“, - sakė Natalija Bunkė.
 
Laidoje taip pat dalyvavo ir Londone gyvenanti Agnė Stumbrė, kuri atskleidė, kad per mėnesį uždirba daugiau kaip 4 tūkst. eurų. „Padedu apsipirkti moterims, kartu su jomis einu į parduotuves ir joms padedu išsirinkti rūbus, pati kuriu rūbus ir dar turiu saloną. Rūbų spintos sutvarkymas kainuoja apie 100 eurų, o valanda apsipirkimo – apie 50 eurų“, - kalbėjo A. Stumbrė.
 
 
  

Žymos: Verslas, Darbas, Natalija Bunkė

Komentarai

Naujausi straipsniai