alfa.lt   |   2019-02-20

Natalija Bunkė atskleidė, kur buvo dingusi: „nesiliauju braukti ašarų“

  
Natalija Bunkė atskleidė, kur buvo dingusi: „nesiliauju braukti ašarų“
© tiesa.com fotomontažas

Natalija Bunkė patenkino internautų smalsumą ir pranešė, kodėl kurį laiką buvo dingusi iš socialinių tinklų. Moteris prisipažino, kad pastarosios dienos buvo itin sunkios, mat teko atsisveikinti su mylimais namais Klaipėdoje.

„Nesiliauju braukti ašarų pagalvojusi apie parduotą Zvonkų rezidenciją“, – socialiniuose tinkluose savo gerbėjams atviravo atlikėja. Natalijai tai buvo pirmas nuosavas turtas. Kiekvienas Klaipėdoje esančios prabangios sodybos kampelis paliestas darbščių moters rankų.
Atvykusi į parduotą būstą atlikėja nesuvaldė emocijų. Kiekviena smulkmena Natalijai priminė praėjusį gyvenimo etapą. Išvydusi sodyboje paliktą šūsnį plakatų, straipsnių, žurnalų iškarpų ir kitų smulkmenų, primenančių šlovingus grupės „Yva“ laikus, N. Bunkė tvirtai nusprendė: „Negaliu išmesti tokio dalyko. Saugosiu juos skrynioje kaip didžiausią turtą.“
 
„Aš net nenoriu pagalvoti, kaip reikės pasakyti sūnui, kad namo Klaipėdoje jau nebėra. Aišku, ko nors pabaiga yra nauja pradžia. Tačiau šiame name žengiau pirmuosius žingsnius į gyvenimą ir karjerą, dėl to labai skaudu“, – kalbėjo moteris.
 
Dainininkė atskleidė, kad pagal abipusį susitarimą namu rūpinosi ji. „Labai daug įdėjau pastangų, meilės ir pinigų į šį būstą. Tačiau man tai bus naujo gyvenimo pradžia“, – teigė moteris. N. Bunkė neslėpė, kad per dvylika metų spėjo priprasti prie mylimos sodybos.
 
„Negaliu pasakyti, kad šią vietą palieku lengva širdimi. Čia man mylimas yra kiekvienas kampelis, kiekviena tuja lauke yra pasodinta mano rankomis, kiekviena gėlytė. Net jei kažkas sugesdavo, eidavau ir tvarkydavau viską pati“, – kalbėjo atlikėja. Tačiau N. Bunkė išlieka savimi – moteris neketina stovėti vietoje ir jau dairosi naujo būsto.
  

Žymos: Namai, Klaipėda, Natalija Bunkė, Deivydas Zvonkus

Komentarai

Naujausi straipsniai