tiesa.com   |   delfi.lt   |   2016-09-15

N. Bunkės staigmena – „YVA“ sugrįžimas

  
N. Bunkės staigmena – „YVA“ sugrįžimas
© facebook.com
Visos grupės narės entuziastingai priėmė sprendimą atkurti grupę.

Natalija Bunkė jau kuris laikas pusę lūpų užsimindavo apie tai, jog planuoja naują projektą, kuris sudrebins Lietuvą. Šiandien ji pagaliau paskelbė ilgai slėptą žinią – į Lietuvos muzikinę padangę sugrįžta grupė „YVA“.

Vėl susibūrusią grupę sudarys tos pačios atlikėjos, kaip ir anksčiau – Natalija Bunkė, jos sesuo Kristina Ivanova ir Goda Alijeva, kuri savo karjerą pradėjo šioje grupėje, o paskui perėjo į merginų grupę „69“ danguje.
Pasak N. Bunkės, visos merginos pasiūlymą atkurti grupę sutiko itin entuziastingai. Jos susitarė, jog jei per porą pasiruošimo savaičių viskas eis sklandžiai, tai bus ženklas, jog grupei atsikurti yra lemta. Moterys pasisiuvo naujus sceninius kostiumus, buvo sukurtos naujos senų „YVA“ dainų aranžuotės ir jos nekantriai laukia susitikimų su savo gerbėjais.
 
Visos grupės narės tvirtina, jog neapleis kitų savo veiklų. N. Bunkė koncertuos su grupe „POP Ladies“, K. Ivanova ir toliau gerbėjai galės išvysti grupės „Magnit“ sudėtyje, o G. Alijeva kartas nuo karto pasirodys su grupe „69“ danguje.
 
/
  

Žymos: Lietuvos žvaigždės, Natalija Bunkė

Komentarai

Naujausi straipsniai