tiesa.com   |   delfi.lt   |   2016-10-13

N. Bunkė:„Linkiu mažiau švęsti, gal tuomet dažniau į aikštę išleis“

  
N. Bunkė:„Linkiu mažiau švęsti, gal tuomet dažniau į aikštę išleis“
© instagram.com
Dainininkė apsižodžiavo su buvusiu mylimuoju.

Dainininkė Natalija Bunkė su savo buvusiu mylimuoju Vilmantu Diliu geru santykiu neišsaugojo.

 
Šių metų birželio mėnesį krepšininkas nuniokojo dainininkės namus, o dabar vyras sugalvojo pasijuokti iš buvusios mylimosios.
V. Dilys savo sicialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuotas laikantis orchidėjos žiedą. Prie nuotraukos jis paliko įrašą: „Jei į svečius, tai su gražiausiom gėlėm“. Nuotrauka netrukus sulaukė šmaikščių komentarų, tačiau pačiai dainininkei tai nepasirodė juokinga, ir ji parašė komentarą: „Linkiu mažiau švęsti, gal tuomet dažniau į aikštę išleis“.
 
Krepšininkas netruko atsakyti: „Palinkesiu mažiau "joti" per Lietuva, gal šeima turėsi!!! Next step??:)) come on lady with the spikes?? Bunkus ant peiliuku nepervede?“
 
Atsakydama į tokį buvusio mylimojo komentarą, Natalija Bunkė išsakė savo nuomonę: „Mano komentaras visiems... Pamastymui... ką krepšininkas turetu veikti 6 ryto? Sezono metu??? Mielas Vilmantai Dily, daug laiko praleidome kartu... nei apie viena savo vyra nekalbėjau šlykščių dalykų... visus juos gerbiu.Nustok gerti... per alkoholi praradai santykius... prarasi viską!!! Linkiu tau stotis snt koju!!! Tu tikrai gali... sekmes tau didžiausios esi tikrai talentingas žmogus... stenkis dėl komandos kuri tavimi patikėjo!!!“.
 
  

Žymos: Dainininkė, Lietuvos įžymybės, krepšininkas

Komentarai

Naujausi straipsniai