Tiesa.com   |   2016-03-02

Monika Šalčiūtė ir vėl išjuokta

  
Monika Šalčiūtė ir vėl išjuokta

Pirmadienį Lietuvos padangės žvaigždutė Monika Šalčiūtė viename socialinių tinklų internete pasidalino gerbėjus nustebinusiu video įrašu. Mergina jame užstaugia nesavu balsu.

Po įrašu paliktas ir pačios Monikos komentaras: „Ir taip kiekvieną vakarą #hurt”. Mergina su savo gerbėjais nusprendė pasidalinti ne tik džiaugsmo, bet ir liūdesio akiminkomis.
Vaizdo įraše M.Šalčiūtė nusifilmavo sėdinti lovoje, rankomis užsidengusi veidą ir verkianti. Nors įrašas iš merginos „Instagram” paskyros buvo greitai pašalintas, jį pastebėjo ne tik įžimybės gerbėjai bet ir kitos šalies žvaigždės.
 
Bene pirmoji į šį M. Šalčiūtės pareiškimą sureagavo Skaiva Jasevičiūtė – Kraujalė. „Taip ši mergina yra fenomenas, tačiau kartais lazdą perlenkia. Dabar pastebėjau madinga paskelbti, kad tau yra depresija. Arba šviest kitus, kad depresija yra liga, o ne būsena. Tačiau bet kuris žmogus iš tiesų kada norrs savo gyvenime susidūręs su depresija supras, kad nu nėra tada nei laiko nei ypatingai noro nufilmuot save verkiantį ir dėt į soc. tinklus. Depresija tai ne pažliumbimas lovoje, instagram filtras ir gerbėjų like'ai, tai būsena, kada reikia rimtos pagalbos iš medikų, o ne sekėjų....”, - savo mintimis „Facebook” dalinosi žinoma moteris.
 
 

Taip ši mergina yra fenomenas, tačiau kartais lazdą perlenkia. Dabar pastebėjau madinga paskelbti, kad tau yra...

Posted by Skaiva Jasevičiūtė - Kraujalė on Tuesday, March 1, 2016
 
Vaidas Baumila netruko pasidalinti panašiu įrašu.
 
 

Skaiva, tu esi begėdė šitaip įžeidinėdama į depresiją puolančius žmones. Palaikau tave, drauge, Monika. Depresuoti ir save filmuoti nėra nusikaltimas, jei tam turi laiko.

Posted by Vaidas Jacob Baumila on Tuesday, March 1, 2016
 
Po video dainininkas rašė: „Skaiva, tu esi begėdė šitaip įžeidinėdama į depresiją puolančius žmones. Palaikau tave, drauge, Monika. Depresuoti ir save filmuoti nėra nusikaltimas, jei tam turi laiko.”
 
Apie M.Šalčiūtės įrašą nuomonę išsakė Monika Linkytė. „Gal to depresija ir nepavadinsi, bet kad tikru, rimtu psichiniu sutrikimu turi tai tikrai... nu faktas. Ir čia ne juokais aš. Nes tas perdėtas dėmesio siekimas irgi yra kai galvelėj truputį šarabanai susisukę. Apie daugelį kitų jos poelgių net nešneku, kurie irgi sveiku protu nepaaiškinami. Tai labai linkiu greit atrasti specialistą, kuris rimtai užsiimtų“, – dėstė dainininkė.
 
  

Žymos: Monika Šalčiūtė, Vaidas Baumila, Skaiva Jasevičiūtė

Komentarai

Naujausi straipsniai