Tiesa.com   |   2018-01-02

Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė apie savo santuoką: „Pagyvensim – pamatysim”

  
Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė apie savo santuoką: „Pagyvensim – pamatysim”
© Facebook nuotr.
Monika prasitarė, kad į santuoką nespjauna.

Visai neseniai didžiulę santykių dramą su savo vyru, buvusiu Seimo nariu Andriumi Šedžiumi išgyvenusios Monikos Kvietkutės-Šedžiuvienės gyvenimas šiuo metu visai kitoks. Ji persikėlė į Vilnių, daugiau koncertuoja ir, kaip pati sako, į daug dalykų žiūri visai kitaip.

Nepaisant to, LNK laidoje „Kitu kampu” paklausta, ar galėtų susitaikyti su vyru, moteris atviravo: „Niekada nesakau niekada. Pagyvensim – pamatysim”.
Monika žurnalistams pasakojo apie tikrąjį laimės jausmą. Nors viešojoje erdvėje apie ją ir netyla gandai, moteriai nė motais. „Iš tikrųjų šiuo metu labai gerai gyvenu. Mano laimė tai yra mano vaikas. Taip, aš esu laiminga”.
 
Anot dainininkės, po truputį pildosi jos visos svajonės. „Dabar gyvenu Vilniuje. Sostinė visada buvo mano mintyse, visada čia norėjau gyventi. Džiaugiuosi, kad mano svajonė pagaliau pildosi”, – šypsojosi moteris.
 
Interviu metu Monika prasitarė, kad gyvenimas Šiauliuose ne visuomet buvo rožėmis klotas. Nors gimtajam miestui ji jaučia sentimentus, kai kurie prisiminimai ją žeidžia. Šiauliuose dar būdama moksleive ji pradėjo susitikinėti su A. Šedžiumi, o aplinkiniai į šią žinią reagavo itin audringai.
 
„Kaip pirmą kartą patekau į žiniasklaidos akiratį, jaučiausi šiek tiek nepatogiai. Visada atsiminsiu, kai prieš mokyklos baigimo egzaminus prie mokyklos manęs laukė krūva žurnalistų. Tą dieną mane visi užjautė”, – prisiminė ji.
Nepaisant su populiarumu užgriuvusių bėdų, Monika buvusiam vyrui yra dėkinga ir... laidos vedėjos Indrės Stonkuvienės paprovokuota, prasitarė, kad į santuoką nespjauna.
 
 
 
  

Žymos: Santuoka, Monika Sėdžiuvienė, Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė

Komentarai

Naujausi straipsniai