Tiesa.com   |   klubas.lt   |   2015-08-07

Monika Katunskytė Jungtinėje Karalystėje: nuo valytojos iki dainininkės

  
Monika Katunskytė Jungtinėje Karalystėje: nuo valytojos iki dainininkės
© Video Stop kadras.
M. Katunskytei teko gerokai paplušėti prieš skinant karjeros vaisius.
Sunkiai dirbau ir viešbutyje, ir kambarius valiau, ir grindis, ir fabrike po 12 valandų.

Buvusi garsi Lietuvos padangės atlikėja Monika Katunskytė jau kuris laikas savo gyvenimą styguoja Londone. Iš Lietuvos dainininkę išginė finansiniai rūpesčiai. Šiauliuose moteris pasiėmė 280 tūkst. siekiančią paskolą butui, o užklupus krizei pajamos sumažėjo ir išgyventi tapo itin sunku. Todėl pardavusi butą M. Katunskytė ryžosi emigracijai, rašė klubas.lt.

„Įsivaizduokit, buto kaina buvo 280 tūkstančių, o parduodi vos už 140 tūkstančių“, – LNK laidoje „KK2 vasara“ kalbėjo M. Katunskytė.
Pasak moters, atvykus į Londoną teko imtis sunkiausių darbų ir iš peties paplušėti. M. Katunskytė dirbo valytoja, fasuotoja ir pardavėja. Žymi moteris dalijosi savo išgyvenimais: „Sunkiai dirbau ir viešbutyje, ir kambarius valiau, ir grindis, ir fabrike po 12 valandų. Iš tikrųjų daug kas sako, kad nuvažiavai – ir darbų yra! Taip, darbų yra, bet jie labai sunkūs ir reikia sunkiai dirbti, jeigu nori atsistoti ant kojų, užsidirbti ar kažką sutaupyti.“
 
Šiuo metu M. Katunskytė jaučiasi daug geriau. Po dvejų metų vargo atlikėjai buvo pasiūlytas dainininkės darbas lietuviškame restorane. Dabar ji netgi vadovauja visai vakaro programai ir yra visų pramoginių šou vedėja. M. Katunskytė teigė uždirbanti tiek pinigų, kad gali atidavinėti skolas bankui, pragyventi Londone ir netgi susitaupyti. Mat atlikėjos honoraras už vieno vakaro programą siekia net 200 svarų.
 
  

Žymos: Dainininkė, Monika Katunskytė

Komentarai

Naujausi straipsniai