Tiesa.com   |   2017-01-17

Monika ir Andrius Šedžiai: sūnus išgelbėjo mūsų santuoką

  
Monika ir Andrius Šedžiai: sūnus išgelbėjo mūsų santuoką
© Asmeninio arch. nuotr.
Monika ir Andrius Šedžiai kartu augina sūnų Gabrielių.

Monika ir Andrius Šedžiai jau devynis mėnesius sūpuoja sūnų Gabrielių, kuris, anot tėvelių, išgelbėjų jų santuoką. Pirmą kartą į naują butą ora įsileido žurnalsitus.

„Norėčiau dar bent dviejų vaikų…”, - gyvenimo būdo laidos „Nuo... Iki...“ žurnalistams papasakojo Monika Šedžiuvienė.
Tuo tarpu politikas ir verslininkas Andrius Šedžius prasitarė, kad jau dabar galvoja parduoti verslą, ir visą laiką skirti politiko karjerai bei šeimai.
 
„Esu blogas tėvas, nes gimus Monikos ir mano sūnui, mažiau laiko skiriu kitiems vaikams. Kiek gi galima dirbti? Mano pirmieji vaikai labai greitai užaugo, o aš nė nepastebėjau, nes visą laiką labai daug dirbau. Nenoriu, kad ir su Gabrieliumi taip būtų. Nenoriu būti tėčiu, kuris tik dalyvaus suaugusių vaikų vestuvėse....“, - atviravo A. Šedžius.
 
Pora interviu davė savo naujuose namuose, pačiame Šiaulių centre. Netrukus 40-metį švęsiantis Andrius Šedžius, ir 16 metų jaunesnė Monika buvo itin atviri – devynių mėnesių sūnus Gabrielius išgelbėjo jų santuoką.
 
„Sūnus iš tiesų išgelbėjo mūsų santuoką, ir jeigu ne jis, galbūt... kas čia žino, kaip būtų buvę....“, - teigė Monika.
„Monika labai norėjo vaikų, įsivaizduoju, kaip jai skaudu buvo, kai aš savaitgalius leisdavau su savo vaikais, mes eidavome į filmus, kavines. Įsivaizduoju koks jausmas buvo, ir manau, kad Gabrieliaus gimimas buvo mūsų santykių išgelbėjimas“, - pasakojo A. Šedžius.
 
 
  

Žymos: Santuoka, Andrius Šedžius, monika šedžiuvienė

Komentarai

Naujausi straipsniai