Tiesa.com   |   LRT   |   2017-05-25

Modelis prabilo apie sveikatos bėdas vardan grožio

  
Modelis prabilo apie sveikatos bėdas vardan grožio
© LRT
Simona Burbaitė badaudavo, kol visiškai susigadino sveikatą.
Visada mėgau dėmesį, norėjau patikti žmonėms, todėl nusprendžiau bet kokia kaina tapti modeliu.

„Noriu, kad mano žodžius išgirstų paauglės, svajojančios apie modelio darbą, grožio konkursus, ir jų svajones palaikančios mamos“, – sako grožio konkursų dalyvė, modelis ir populiaraus tinklaraščio autorė Simona Burbaitė.

25-erių merginą šiandien mėgsta garsūs fotografai, jai netrūksta užsakymų pozuoti reklamoms, o šimtai moterų gražuolei siunčia laiškus su klausimais, kaip susikurti norimą kūną, atsikratyti nereikalingų kilogramų, puoselėti sveiką ir gražią odą. Simona turi ką atsakyti. Prieš septynerius metus ji svėrė dvylika kilogramų daugiau ir nekentė savo atvaizdo veidrodyje. Buvusi populiari tarp bendraamžių paauglė užsisklendė savyje.
Tuo metu ji lankė sportinius šokius, todėl išvaizda jai buvo itin svarbi. Nenuostabu, kad dėl papilnėjusio kūno paauglė netrukus sulaukė ir pašaipių komentarų. „Mama ramino, kad viskas gerai, išaugsiu, ne išvaizda svarbiausia, bet man tada jos žodžiai buvo nė motais, – neslepia garsus modelis, – vartydavau žurnalus su gražių merginų atvaizdu ir norėjau būti jų vietoje. Visada mėgau dėmesį, norėjau patikti žmonėms, todėl nusprendžiau bet kokia kaina tapti modeliu.“
 
Tas „bet kokia kaina“ tuomet Panevėžyje augusią merginą vedė ne modelių pasaulio link, o į rimtas sveikatos problemas. Simona savo kūną alino dietomis, būdavo nė kąsnio į burną neimdavo po kelias dienas, kol svarstyklės neparodydavo norimo rezultato. Taip su savo sveikata ji eksperimentavo daugiau nei metus. „Man slinko plaukai, lūžinėjo nagai, prasidėjo moteriškos problemos, buvau perbalusi, nusilpusi ir apatiška viskam. Tačiau liekna, o tai man tada buvo svarbiausia“, – laidoje „Gyvenimas“ prisipažino tarptautinių grožio konkursų dalyvė.
 
Simona vieną dieną suprato, kad privalo sustoti badauti ir ėmė ieškoti kito būdo išsaugoti svajonių kūno formas. Paieškos užtruko, tačiau davė didelių rezultatų. Mergina susikūrė savo sveiko gyvenimo formulę, kurios laikosi iki šiol – ji nebadauja, daug sportuoja, o iš savo išvaizdos uždirba nemažus pinigus.
 
 
 
  

Žymos: Sveikata, Grožis, Modeliai, Dietos

Komentarai

Naujausi straipsniai