Tiesa.com   |   LNK   |   2015-04-29

Modelis K. Toleikytė negali pamiršti bendraamžių patyčių

  
Modelis K. Toleikytė negali pamiršti bendraamžių patyčių Pasaulinę šlovę pelniusi lietuvė podiumo žvaigždė kentė bendraamžių išpuolius.
Smūgiai į veidą, negailestingos patyčios, netgi teismas, kuriame skriaudikės taip ir nesuprato, ką blogo jos padarė...

Viena garsiausių pasaulyje modelių Karolina Toleikyte, prisipažino, kad dėl savo išvaizdos patyrė ir psichologinį, ir fizinį smurtą.

Smūgiai į veidą, negailestingos patyčios, netgi teismas, kuriame skriaudikės taip ir nesuprato, ką blogo jos padarė... Šiandien Karolina norėtų tai pamiršti, tačiau tai prisiminusi jos mama Kristina Toleikienė vis dar sunkiai slepia ašaras. „Ji turėjo be galo ilgus šviesius plaukus ir aš atsimenu, kad ją guosdama bandžiau pašukuot ir kiek braukiau, tiek jų liko saujoj.”
Prieš porą metų Karoliną bevaikščiojančią parke užsipuolė jos bendramokslės, kurios tėškė: „Mes tavo snukį sutrinsim su asfaltu”. Nežinia, kuo būtų pasibaigusi ši istorija, jeigu ne pro šalį ėję vaikinai, kurie padėjo Karolinai išsigelbėti nuo bendraamžių.
 
Patirtos bendraamžių patyčios „Mis Fashion TV 2014” nugalėtojai Karolinai Toleikytei iki šiol kelia siaubą, garsi mergina pirmą kartą atvirai prieš kameras papasakos, ką jai teko patirti dėl išskirtinės išvaizdos, kuri jai galiausiai atnešė pasaulinę šlovę.
 
 
  

Žymos: Garsenybės

Komentarai

Naujausi straipsniai