Tiesa.com   |   2018-02-06

Mia prakalbo apie išgyventa depresiją ir šeimos santykių krizę

  
Mia prakalbo apie išgyventa depresiją ir šeimos santykių krizę
© Asmeninio arch. nuotr.
Vilija Pilibaitytė-Mia teigia sunkiai ištvėrusi praėjusius metus.

Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia Naujuosius pasitiko su viltimi, kad šie metai bus geresni už praėjusius, nes, kaip pati sako, tokių juodų metų neturėjusi niekada anksčiau.

Šiandien Mia prisipažįsta išgyvenusi depresiją, kuri net neleido pakilti iš lovos ir koncertuoti. Mios vyras gyvena su teismo apribotomis teisėmis, nešioja apykoję ir yra teisiamas dėl ne vieno sunkaus finansinio nusikaltimo, sukčiavimo ir smurto.
Mia neneigia – jie šeimoje išgyvena santykių krizę, nes Nerijus neprotingai išleido jos dešimt metų kauptas santaupas ir po nesėkmingai įkurto restorano Druskininkuose paliko jai mokėti skolas ir sugadino reputaciją.
 
„Aš norėjau perkąsti ranką jam, aš taip pykau, jūs neįsivaizduojate. Ir ant savęs kaip pykau, idiote tu, galvojau, šitiek metų pragyvenai, taip protingai dėliojaisi finansus ir dabar šitaip pasielgti kvailai, tai reikia išvis smegenų neturėti. Tikrai labai pykau”, – LNK gyvenimo būdo laidoje prisipažino Mia.
 
Mia ir Nerijus susituokė prieš dvejus su puse metų po kelis mėnesius trukusios draugystės. Dabar Mia sutinka, kad vestuvės buvo gana spontaniškas, ne itin kruopščiai apgalvotas žingsnis.
 
Per šiuos santuokinio gyvenimo metus Nerijus buvo dukart įsivėlęs į muštynes, teisiamas už sukčiavimą, už vairavimą išgėrus ir neturint tam teisės, už neišlaikymą savo dviejų mažamečių vaikų. Mia sako, kad jei būtų žinojusi apie nusikalstamą vyro praeitį ir tokį avantiūrizmą, ji niekada nebūtų sutikusi tekėti už Nerijaus.
Prieš metus Druskininkuose duris atvėręs Mios ir jos vyro Nerijaus restoranas iškart tapo apkalbų objektu. Darbuotojai skundėsi, kad vėluoja atlyginimai, o maitinimo įstaigas tikrinančios tarnybos vis rasdavo pažeidimų ir skirdavo savininkams baudas.
 
„Dabar aš gyvenimą pradedu ne nuo nulio, o nuo minuso”, – sako Mia.
 
Mia pasakojo, kad jai buvo skaudžiausia, jog Nerijus ne kartą buvo pamelavęs. „Geriau jau būtų buvęs neištikimas nei tiek daug man melavęs“, – širdi liejo buvusi dainininkė.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Mia, Depresija, Mia Pilibaityte

Komentarai

Naujausi straipsniai