Tiesa.com   |   2016-04-15

Mia apkaltinta svetimų šeimų ardymu

  
Mia apkaltinta svetimų šeimų ardymu

Penktadienio rytas Lietuvoje garsiai dainininkei Miai prasidėjo kiek neįprastai – ji iš nežinomų asmenų gavo grasinantį raštelį, kuriame buvo apkaltinta šeimų ardymu.

„Panele Mia!!! Dabar sakau gražiai, neardyk šeimų. Baigsis labai labai liūdnai. Turi vyrą ir būk rami. Antro perspėjimo nebus!!!“ – rašoma paliktame grasinančiame raštelyje.
Mia, žinoma, nenorėjo šios žinutės taip lengvai pamiršti ir viską, ką mano išpyškino savo asmeniniame „Facebook” profilyje (kalba netaisyta):
 
„Ryte uz savo stiklo randu toki miela "perliuka" :))))) net nzn kaip reaguoti? Mhhh.. lyg ir netruksta demesio, o dabar dar ir is moteru.
.
matyt mano kaimynai nebezino kaip mane pagazdinti :)))) motereles labiau rupinkites savo saviverte... siaip tai kaimynu nepazistu. O jei mepatinka , neziurekit teliko ir tvarkykites su galva... vyrai musasi del moteru , o ne atvirksciai! O siaip uzimti vyrai manes niekada nedomimo, o kam? Problemu ir be ju gyvemime atsiranda
 
Geros dienos, besivaikant savo vyra !!!!
P.s. del savo kompleksu negalima kaltinti viso pasaulio :))))))
Moterys, auksciau nosis i virsu!!!!”
 
Po daug žiniasklaidos dėmesio sulaukusiomis skyrybomis pasibaigusių santykių su verslininku Radvilu Bubeliu ir futbolo treneriu Edgaru Jankausku, detales apie santuoką su Nerijumi Antanavičiumi Mia saugojo nuo aplinkinių.
 
 
  

Žymos: Mia, Mia Pilibaityte

Komentarai

Naujausi straipsniai