Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-04-27

M. Šedžiuvienė nusprendė nebetylėti. Papasakojo, kas iš tikrųjų nutiko jos santuokai

  
M. Šedžiuvienė nusprendė nebetylėti. Papasakojo, kas iš tikrųjų nutiko jos santuokai
© M. Šedžiuvienė Facebook
Žinoma moteris išklojo visą tiesą apie savo gyvenimą.

Jau kurį laiką grupės OMG narė Monika Šedžiuvienė ir verslininkas Andrius Šedžius nebegyvena kartu. Monika atvirai papasakojo apie šį gyvenimo etapą.

epia, kad Andrius visuomet buvo merginų dėmesio centre. „Neskaičiavau, ar keturios, ar penkios, gal daugiau“, – apie vyro meilužes kalbėjo ji.
Dar visai neseniai Monika pastebėjo, kad Andrių į partijos suvažiavimą lydėjo nauja mergina, vardu Bela.
 
„Kai žmonės nebesutaria, tai nėra koks nors indų neišplovimas ar kitas buitinis dalykas. Tai – kai kas daugiau“, – apie vyro išdavystes kalbėjo moteris.
 
Dabar Monika nuomojasi mažą butelį Vilniaus centre, kuriame gyvena su savo sūnumi. „Kad vaikas nėra nuskriaustas, irgi negali pasakyti. Jei padarau sąrašą, ko reikia, tai nupirks, bet norėtųsi, kad pats domėtųsi, ko jam reikia“, – svarstė ji.
 
Monika džiaugiasi, kad visuomet turėjo darbą, mat skyrybų periodas būtų kur kas sudėtingesnis.
Dar vasarą pramogų pasaulio užkulisiuose sklandė kalbos apie pašlijusius poros santykius. Garsią moterį dažnai būdavo galima pastebėti renginiuose vieną arba leidžiančią laiką bičiulių draugijoje. Visgi kalbas apie santykių krizę tuomet ji neigė.
 
Pora susituokė 2013 m. Šiauliuose, kur ir liko gyventi. Tačiau dėl darbo ir kitų reikalų Monika dažnai grįždavo į Vilnių. 2015-aisiais išplito žinia, jog jaunavedžiai nusprendė išsiskirti, tačiau paskutinio taško savo meilės istorijoje tuomet nepadėjo. Išgyvenę santuokos krizę, sutuoktiniai susilaukė sūnaus.
 
ŠALTINIS:ALFA.LT
 
  

Žymos: Santuoka, Skyrybos, Andrius Šedžius, Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė

Komentarai

Naujausi straipsniai