Tiesa.com   |   2017-03-29

M. Šedžiuvienė atskleidė, kaip po gimdymo atsikratė net 15 kg.

  
M. Šedžiuvienė atskleidė, kaip po gimdymo atsikratė net 15 kg.
© Asmeninio arch. nuotr.
M. Šedžiuvienės fotosesijos nuotrauka, praėjus vos 3 mėnesiams po gimdymo.

Monika Šedžiuvienė prieš daugiau nei savaitę atšventė itin svarbią progą – kovo 20-ąją jos sūnui Gabrieliui suėjo vieni metai. Garsi moteris visą gyvenimą galėjo pasigirti savo lieknu kūno sudėjimu.

Net ir po gimdymo jai nereikėjo daug stengtis norint susigrąžinti prarastas kūno formas. „Man sekėsi labai gerai, - pasakojo Monika. – Per porą mėnesių po gimdymo numečiau apie 15 kilogramų.“
M. Šedžiuvienė prisipažino, kad lengvai atsikračius didžiosios dalies kilogramų, liko penki, kurių atsikratyti sekėsi kiek sunkiau – prireikė dar tiek pat laiko. „Vartojau papildus, žaliųjų kavos pupelių. Valiausi organizmą šiais būdais ir beveik grįžau į savo svorį iki nėštumo“, - savo sėkmės receptu dalinosi atlikėja.
 
Į pagalbą Monika pasikvietė sporto trenerį Ramūną Tarvydą, kuris jai sudarė mitybos ir sporto programą bei treniruodavosi kartu su žinoma moterimi. „Pas jį sportuodavau dar iki nėštumo“, - atskleidė ji.
 
Moteris pasakojo, kad stengiasi sportuoti nuo 3 iki 4 kartų per savaitę, išskirstydama šiuos apsilankymus sporto salėje tolygiai per septynias dienas. „Atsitinka ir taip, kad dėl užimtumo nespėju ir visą savaitę nueiti nei karto“, - prisipažįsta atlikėja.
 
M. Šedžiuvienė sako, kad jos tikslas – būti ne tik lieknai, bet tvirtai bei turėti stangrų kūną. „Norint pasiekti geriausio rezultato, svarbu ne tik subalansuota mityba ir sportas, bet ir kokybiški papildai“, - tvirtina Monika.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
 
  

Žymos: Svoris, Dieta, Viršsvoris, Monika Sėdžiuvienė

Komentarai

Naujausi straipsniai