Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-02-14

M. Šalčiūtei gresia kalėjimas?

  
M. Šalčiūtei gresia kalėjimas?
© Facebook nuotr.
Monika Šalčiūtė

Socialinių tinklų garsenybei Monikai Šalčiūtei – nauji nemalonumai. Panevėžio policijos pareigūnai netrukus turėtų imtis ikiteisminio tyrimo dėl šmeižto, kuriuo žvaigždę kaltina 70 metų senjoras Stepanas Melnikas.

Jau visą savaitę netyla kalbos apie M. Šalčiūtės ir buto, kuriame ji gyveno, nuomotojos Liudmilos Kubilės barnius socialinėje erdvėje. Po to, kai įžymybė išsikraustė iš minėto buto, jo savinininkė ėmė kaltinti merginą suniokojus nekilnojamąjį turtą ir pabėgus, nesumokėjus skolų. Tačiau karas socialinėje erdvėje įgauna naują pagreitį.
Pirmą kartą prieš televizijos kameras prabils iš Dubajaus atvykusi M. Šalčiūtės nuomoto buto savininkė L. Kubilė: „Tai yra pasibaisėtina. M. Šalčiūtė paskleidė gandą, kad aš ir mano tėtis S. Melnikas esame meilužiai. Juk tai – neatleistinas šmeižtas. Mano tėtis jau parašė pareiškimą Panevėžio policijos pareigūnams. Ji privalo atsakyti už tokius savo žodžius. Aš neketinu visko palikti ramybėje.“
 
Į laidą „Ant bangos“ su pluoštu dokumentų atvykusi buto savininkė detaliai papasakojo, kaip užvirė jos ir M. Šalčiūtės nesantaika socialiniuose tinkluose. Moteris prisipažino – ji darys viską, kad teisinėje valstybėje būtų apgintos jos ir jos tėvo S. Melniko teisės, o M. Šalčiūtė prieš šmeiždama gerai pagalvotų.
 
Laidoje šią istoriją imsis aiškintis garsi teisininkė Rasa Vaičekauskytė. Laidos vedėjo Kristupo Krivicko paklausta, ar M. Šalčiūtei reikėtų baimintis dėl liūdnų pasekmių, o gal net ir kalėjimo, teisininkė be jokių užuolankų imsis spręsti ginčo. 
 
 
 
  

Žymos: Teismas, Monika Šalčiūtė, šmeižtas

Komentarai

Naujausi straipsniai