alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-08-09

M. Katleris: sunkiausias humoristo darbas – būnant protingam įtikinti, kad esi „durnas“

  
M. Katleris: sunkiausias humoristo darbas – būnant protingam įtikinti, kad esi „durnas“ Mantas Katleris

Šį vakarą LRT televizijos muzikiniame pokalbių šou „Vakarėja su Martynu Starkumi“ vienas populiariausių Lietuvos komikų Mantas Katleris kalbės apie karjerą, meilę ir būsimas vestuves. Ar jo sutikti nepažįstami žmonės, tikėdamiesi išgirsti pokštų, patys pradeda juokauti? „Praeina ši mada. Mes, komikai, per dešimt metų privertėme suprasti žmones, kad nepasakojame anekdotų, kiekvieną kartą bendraudami nenorime kažko prajuokinti. Mums daug smagiau, kai galime su žmogumi bare pašnekėti rimtai“, – laidoje kalbės žinomas humoristas.M. Katleris teigia, kad tapti komiku, jei tai nėra duota, yra sunku. M. Starkus įsitikinęs, kad humoristų intelekto koeficientas yra aukštesnis nei daugelio scenos atlikėjų. „Sunkiausias humoristo darbas yra būnant protingam įtikinti, kad esi durnas. Niekas iš protingo žmogaus nenori juoktis“, – kalbės M. Katleris.
Pirmą kartą eteryje M. Starkus ir M. Katleris susitiko prieš devynerius metus. Tuo metu dar būsima humoro žvaigždė susipažino su M. Starkumi scenoje. Šį vakarą laidoje „Vakarėja su Martynu Starkumi“ bus parodyta archyvinė medžiaga, kurioje matyti M. Katlerio, kaip „Humoro klubo“ nario, karjeros pradžia.
 
„Žiūrėdamas praeitį galiu pasakyti, kad jaučiuosi patobulėjęs kaip komikas. Aš daug ką turėčiau patarti šiam 23 metų Katleriui“, – apie savo karjeros pradžią kalbės humoristas. Laidos vedėjas prasitars, kad būtent jis prieš beveik dešimtmetį pakvietė M. Katlerį nusifilmuoti LRT laidoje, įžvelgęs jame potencialą.
 
Laidoje bus prisiminta ir M. Katlerio pažintis su teisininke Aiste Kabašinskaite. Pora ne kartą yra minėjusi, kad susipažino pažinčių programėlėje „Tinder“. Humoristas paaiškins, kaip naudotis programėle ir kaip susirasti antrąją pusę. Vyras neslėps, kad iš pradžių merginos į jį dėmesį atkreipdavo todėl, kad jis jau buvo šiek tiek žinomas. Tačiau jam parašius neatrašydavo.
 
„Jeigu mergina ieško internete vaikino, paprastai jai visi variantai atkritę. Jai internetas būna paskutinis, draugų kompanijoje nė vienas draugas nebeturi gražaus draugo. O vaikinams viskas vienodai veikia“, – sakys netrukus vesiantis M. Katleris. Muzikinis pokalbių šou „Vakarėja su Martynu Starkumi“ jau šį vakarą 21.00 val. per LRT televiziją ir LRT.lt.
  

Žymos: mantas katleris

Komentarai

Naujausi straipsniai