Tiesa.com   |   2017-03-03

Lietuvos scenoje sužibo Jazzu antrininkė

  
Lietuvos scenoje sužibo Jazzu antrininkė
© LNK
Germantė Venskaitienė

Manėte, kad Justė Arlauskaitė - Jazzu unikali ir nepakartojama? Pasirodo, ne. Jau šį sekmadienį įvyks paskutinė atranka į tolesnius antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ etapus. Komisija išklausys paskutinę grupių dalyvių, kurie į atrankas ateina įkūnydami kokią nors Lietuvos ar pasaulio įžymybę.

Nors atlikėja Justė Arlauskaitė – Jazzu yra neabejotinai vieno unikaliausių balsų savininkė Lietuvoje, šį sekmadienį scenoje pasirodžiusi jos antrininkė Germantė Venskaitienė privertė komisija išsižioti, o publiką – ploti po pačių pirmųjų natų.
„Klausimų nekyla, - vos išvydęs G. Venskaitienę tarė komisijos narys Rolandas Mackevičius. - Tavo net akys primerktos taip, kaip Jazzu“. 22-jų metų vizažistė iš Kauno muzikoje – ne naujokė. Mergina yra viena iš pritariančiųjų vokalų, koncertuojančių kartu su scenos karaliene Džordana Butkute.
 
Po merginos pasirodymo komisija negailėjo komplimentų. „Tu esi tikrai bomba“, - žavėjosi R. Mackevičius. „Aš tikrai susprogau, - pritarė jam ir prodiuseris Egmontas Bžeskas - Esu labai dėkingas šiai laidai, kad tokį talentą surado. Buvo tikrai labai gražu. Didžiuojuos tavim ir tikrai linkiu visokeriopos sėkmės. Tai buvo labai jautru, tikrai įspūdingai, ir tai tikrai buvo Jazzu“.
 
Po pasirodymo komisija dar ilgą laiką spėliojo, ar scenoje dalyvė demonstruoja savo tikrą charakterį, ar vis dar yra įsikūnijusi į Jazzu. „Man atrodo, jei panorėtum, dabar galėtum net pasakyti, ką galvoja tikroji Jazzu. Tu visiškai išėjusi iš savęs“, - pakerėta kalbėjo Asta Stašaitytė – Masalskienė.
 
„Jazzu turi daug vidinio seksualumo, moteriškumo, tu tokia pati. Esi be galo seksuali, spindinti. Tu visa buvai rolėje, tu supratai, apie ką dainuoji. Esi nerealiai talentingas žmogus“, - kalbėjo pirmą kartą prie komisijos stalo sėdusi atlikėja Liepa Norkevičienė.
 
 
  

Žymos: Muzika, Jazzu

Komentarai

Naujausi straipsniai