Tiesa.com   |   2017-12-03

Lietuvos muzikos padangę sudrebino naujas duetas (VIDEO)

  
Lietuvos muzikos padangę sudrebino naujas duetas (VIDEO)
© Donny Montell Instagram
Užgimė naujas duetas.
Mūsų patirtis ir šis kūrinys yra būtent tai, ko reikia Eurovizijai.

Vieni geriausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas ir grupės Sel lyderis Egidijus Dragūnas savo netikėtai susikūrusiu duetu ketina labai rimtai sudrebinti Lietuvos pramogų pasaulį. Visai neseniai apskriejusi netikėta žinia apie bendrą judviejų kūrinį buvo tik pradžia. Garsūs atlikėjai praneša ir apie ketinimą dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su paties Donato kurtu kūriniu.

Atlikėjai Donatas Montvydas ir Egidijus Dragūnas savo socialiniuose tinkluose paskelbė vaizdo įrašą, kuriame gerbėjai galėjo išvysti dainos įrašymo užkulisius, pasirodė ir trumpas akustiškai atliktas dainos fragmentas.
„O kodėl ne? Trečias kartas juk laimingas, tegul jis būna su Egiu“, - šypsosi atlikėjas D. Montvydas.
 
Sel lyderis E. Dragūnas į šį klausimą atsakė ironiškai, tačiau patikino, kad ketinimai labai rimti ir tiki, kad judviejų su Donatu duetas turi labai realius šansus atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse, kuris 2018 metais įvyks Portugalijos sostinėje Lisabonoje.
 
„Manau, kad mūsų patirtis ir šis kūrinys yra būtent tai, ko reikia Eurovizijai. Jau daug metų esu scenoje, tačiau iš tų atlikėjų, kuris šiame konkurse dar nepabuvojo. Galbūt jau pats laikas?“, - juokaudamas klausia E. Dragūnas.
 
Tiesa, dabartinė kūrinio versija yra kur kas ilgesnė nei leidžia „Eurovizijos“ taisyklės, todėl ar pavyks išspręsti šį techninį reikalavimą ir kūrinį pritaikyti konkursui, paaiškės artimiausiomis dienomis.
 
Ar šiuos atlikėjus išvysime nacionalinėje konkurso atrankoje lieka tik spėlioti, kadangi paraiškas teikti vis dar galima, o vėliau organizatoriai paskelbs, kas dalyvaus šių metų konkurso atrankoje.
  

Žymos: Eurovizija, Donatas Montvydas, SEL

Komentarai

Naujausi straipsniai