Tiesa.com   |   lrytas.lt   |   2016-08-13

Lietuvos krepšinio rinktinės garbei – nauja daina

  
Lietuvos krepšinio rinktinės garbei – nauja daina
© youtube.com stopkadras.
Dainą atlieka „Ironvytas“, Augustė Vedrickaitė ir Jeronimas Milius.
Dainos žodžių kūrėją įkvėpė sapnas apie krepšinį.

Rio de Žaneiro olimpiados metu Lietuvą apėmusi krepšinio karštligė paskatino sukurti dar vieną dainą antrąja šalies religija vadinamos sporto šakos garbei. Šįkart ją atlieka Vytautas Medineckas, žinomas kaip „Ironvytas“, atlikėja Augustė Vedrickaitė ir Jeronimas Milius.

Trijulės atliekamas kūrinys vadinasi „Ką mokam geriausiai“. Jis dedikuojamas ne tik olipmiadoje besivaržančiai šalies krepšinio rinktinei, bet ir ją palaikantiems žmonėms.
„Vargu ar greit ateis laikas, kai Lietuvos padangėj atsiras daina, kuri sugebės išjudinti Marijono dainą „Trys milijonai“ iš užimamų geriausio sporto žaidynių himno pozicijų, tačiau tai neturėtų būti priežastimi vengti kurti naujų dainų, kurios galėtų vienyti bei įkvėpti lietuvius“, – teigė dainos idėjos autorė Augustė Vedrickaitė.
 
Dainos žodžių kūrėją įkvėpė sapnas apie krepšinį, kuriame Augustė bendravo su rinktinės krepšininku Mindaugu Kuzminsku. Atlikėja tikino, kad bendraminčių įrašui ilgai ieškoti neteko – Vyto ir Jeronimo įkalbinėti bendram darbui nereikėjo.
 
Naująją dainą jau įvertino ir krepšinio rinktinės nariai.
 
„Džiugina, kad olimpinės žaidynės ir mūsų visų sportininkų dalyvavimas suteikia įkvėpimo ir žinomiems muzikantams, – sakė Lietuvos rinktinės atstovas žiniasklaidai Linas Kunigėlis. – Krepšininkai jaučia paramą ne tik iš sirgalių, esančių čia, Rio arenos tribūnose, bet ir jaučia didžiulį palaikymą iš Lietuvoje esančių gerbėjų, suprasdami, kad kiekviena pergalė suteikia daugybę gerų emocijų gimtinėje esantiems tautiečiams“.
 
  

Žymos: Lietuvos krepšinio rinktinė, ironvytas, augustė vedrickaitė, jeronimas milius

Komentarai

Naujausi straipsniai