Viktorija Rinkevičiūtė   |   2015-09-12

Lietuvos įžymybės per vakarėlius rems keturių vaikų mamą

  
Lietuvos įžymybės per vakarėlius rems keturių vaikų mamą
© „Facebook”/Marla Singer nuotr.
„Darbas ir orumas - vieno lauko uogos!” – mamos prašymą duoti darbą gyrė žinoma stilistė.
Tokios mamos vaikams nereikia jokių superherojų, nes superherojė yra jų mama!

Televizijos laidų vedėja ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė, pati auginanti sūnų, socialiniuose tinkluose ėmė organizuoti neįprastą paramos akciją. Ji skatina duoti darbo sunkiai Lietuvoje besiverčiančiai keturių vaikų mamai, kuri per mėnesį turi išgyventi vos už porą šimtų eurų.

A. Jagelavičiūtė sureago į „Facebooke” plintantį keturių vaikų mamos iš Kauno pagalbos prašymą: „Sveikos, mamytės, esu keturių vaikučių mama, auginu juos viena. Šį mėnesį gavau gerokau mažiau pajamų, tad išgyventi su tokia šeimyna nuomojantis butą man – bėda. Todėl prašau Jūsų, duokit darbo ;) Taisau drabužius, siuvu užuolaidas, galiu pasiūti nesudėtingo modelio sijonuką. Jei netinka mano pasiūlytas įkainis, sakykite, taikysiu nuolaidą. Man svarbus kiekvienas centas. Galima atsiskaityti darbžovėm, vaisiais ar kitais maisto produktais.”
Savo asmeninėje „Facebooke” paskyroje mamytė paaiškino, kad finansinių sunkumų jai iškilo dėl alimentų vengiančio mokėti buvusio vyro.
 
„Mano Manto tėvas išsisukinėja nuo alimentų, todėl padirbęs porą dienų, ima nedarbingumo lapelius. Vietoj 360, šį mėnesį gavau tik 70 eurų alimentų,” – rašė keturių vaikų mama.
 
Siuvėjos skelbimą ir darbų pavyzdžius galite pamatyti čia.
 
Ne pinigų, o darbo prašančios mamos iniciatyva sujaudino žinomą stilistę A. Jagelavičiūtę. Ji moters prašymu pasidalino savo socialinio tinklo paskyroje ir pridėjo tokią žinutę: „Palaikykime šaunią mamą! Darbas ir orumas - vieno lauko uogos! O didžiausia jėga, kad nenori imti tiesiog pinigų, o nori dirbti. Tokios mamos vaikams nereikia jokių superherojų, nes superherojė yra jų mama!”
 
Be to, šis įvykis A. Jagelavičiūtę su kita įžymia Lietuvos moterimi, verslininke Daina Bosas, paskatino imtis ir kitos iniciatyvos.
 
„Vakarėliuose statyti aukadėžę ir rinkti, tarkim, po penkis eurus, kartais po dešimt, privalomai kiekvienam vakarėlyje, kad iškart po vakarėlio paremtume konkrečią gyvą moterį, šeimą, kad ir mamą, vargstančią su keturiais vaikais,” – Jogailai Morkūnui, Mantui Petruškevičiui, Alfui Ivanauskui ir kitiems žinomiems draugams siūlė stilistė.
 
„Susidarys apčiuopiama pagalba. Baliavotojams tokia suma neskaudės ir bus reali nauda. Ir mažiau žmonėms akis drąskys beprasmės uliavonės,” – argumentavo A. Jagelavičiūtė.
Jos pasiūlymas sulaukė palaikymo – D. Bosas tik dėl tokio tikslo sakė vėl iš naujo pradės vaikščioti į vakarėlius.
 
Vienintelis skeptiškai nusiteikęs dėl tokio pasiūlymo buvo kitas žinomas stilistas Mantas Petruškevičius: „Kiek norėsiu, tiek baliavosiu! Kiek norėsiu ir ką norėsiu remsiu! O kadangi, kaip suprantu, čia visi susirinkę tik remia ir nebaliavoja, tai įsirenkite aukų dėžes šalia savo namų:)))”
 
  

Žymos: Parama, Agnė Jagelavičiutė

Komentarai

Naujausi straipsniai