Tiesa.com   |   delfi.lt, lrytas.lt   |   2015-05-22

Lietuvai vietą „Eurovizijos” finale garantavo aistringas bučinys

  
Lietuvai vietą „Eurovizijos” finale garantavo aistringas bučinys
© Eurovision.tv nuotr.
Monika Linkytė ir Vaidas Baumila - jau finale.
Lietuva: štai kaip reikia dalintis paskutiniu kramtomios gumos gabalėliu.

Lietuvos duetas „Eurovizijoje” – Monika Linkytė ir Vaidas Baumila – iškovojo pirmą mažąją pergalę. Jie – jau tarp Europos geriausių muzikantų „Eurovizijos” finale.

Lietuviai antrojo „Eurovizijos” pusfinalio scenoje pasirodė pirmieji su daina „The Time”. Kaip pranešė delfi.lt, lietuvių pasirodymas buvo puikus, ir Monika, ir Vaidas scenoje jautėsi laisvai ir užtikrintai.
Po lietuviško dueto pasirodymo salėje skambėjo griausimingi aplodismentai, plojimai atlikėjus lydėjo ir per šokti kviečančią visą dainą.
 
„Linksma daina ir trigubas bučinys – prieš aibę melodingų baladžių”, - taip lietuvių dueto sėkmę lrytas.lt apibūdino apie muziką rašantis žurnalistas Ramūnas Žilnys.
 
Žiūrovus ir Europoje, ir turbūt už jos ribų pakerėjo ypač aistringas Monikos ir Vaido bučinys.
 
BBC Eurovsion „Facebook” paskyroje vakar apie lietuvišką bučinį rašė: „Lietuva: štai kaip reikia dalintis paskutiniu kramtomios gumos gabalėliu.”
Vakar naktį socialiniai tinklai lūžo ir nuo tautiečių pagyrų Monikai ir Vaidui.
 
Duetą pagyrė net ir pagarsėjęs viso ko kritikas Andrius Užkalnis, savo „Facebook” paskyroje rašęs: „Dar tokio gero Eurovizijos numerio Lietuva neturėjo. Baumila ir Linkytė dainuoja taip gerai, kaip aš rašau, ir gal net geriau.”
 
Kiti rašė, kad „taip ir norisi bučiuotis dabar.”
 
Į „Eurovizijos” finalą pateko ir Lenkija, Slovėnija, Švedija, Norvegija, Juodkalnija, Kipras, Azerbaidžanas, Latvija ir Izraelis. Jis vyks šeštadienį.
 
  

Žymos: Eurovizija, Lietuva, Monika Linkytė, Vaidas Baumila

Komentarai

Naujausi straipsniai