Tiesa.com   |   LNK   |   2016-04-19

Laisva: „Aš radau tokį vyrą, kokio esu verta“

  
Laisva: „Aš radau tokį vyrą, kokio esu verta“ Donata sutuoktinį mato kas tris mėnesius.

Žurnalistė ir dainininkė Donata Gutauskienė-Laisva negali atsidžiaugti – po pergalės projekte LNK „Žvaigždžių duetai” jos prodiuseriu tapo dainininkas Stano ir ėmėsi kurti jai naujas dainas, kurios tampa radijo stočių hitais.

Mergina juokiasi – kol nebuvo ištekėjusi už kalinio, į nei vienas duris ji neprisibeldė, o dabar jai prognozuojama puiki karjera. Laisva ir neslepia – ji mielai pasinaudos atėjusiu populiarumu, nes asmeninio gyvenimo dramos ji jau vis tiek nebegali nuslėpti nuo žurnalistų.
„Radau tokį vyrą, kokio esu verta”, - sakė žinoma mergina.
 
„Dabar sklando mitas, kad jis man įkalinimo įstaigoje būdamas parašė laišką ir mane suvedžiojo. Bet iš tikrųjų, mane internete užkalbino žavus jaunuolis, ir pirma, ką aš padariau, pažiūrėjau nuotraukas, ir pamačiau: koks gražus vyras! Mano skonio. Ir nuoširdžiai pagalvojau – norėčiau tokio vyro”, - prisipažins Donata.
 
Žinutė po žinutės ir pora nusprendė susitikti. Iš Marijampolės kilęs Rolandas atvyko pas Donatą į sostinę autobusu – tuomet jo kurtas verslas buvo žlugęs ir jis neturėjo nei nuosavo būsto, nei automobilio.
Donatos tai neišgąsdino – ji ir pati kilusi iš mažo Sudervės miestelio, buvo įpratusi gyventi kukliai ir anksti pradėjo užsidirbti pragyvenimui. „Mes abu neturėjome nieko, tačiau turtai mums ir nerūpėjo”.
 
Donata sutuoktinį mato kas tris mėnesius. Ilgalaikiai pasimatymai, trunkantys dvi paras – tikras džiaugsmas jai ir pusantrų sūnui Rokui. Susitikę jie kartu gamina maistą, kalbasi. Per šiuos dvejus metus, kol mylimasis sėdi kalėjime, Donata patikina išmokusi rašyti ilgiausius laiškus, kuriuose detaliai pasakoja, ką naujo išmoko sūnus ar kas namuose sugedo.
 
  

Žymos: Kalėjimas, Donata Gutauskienė – Laisva

Komentarai

Naujausi straipsniai