tv3.lt   |   2017-10-21

L. Kleiza atskleis pikantiškų detalių apie savo žmoną

  
L. Kleiza atskleis pikantiškų detalių apie savo žmoną
© tomasfoto.lt
Linas Kleiza keičia amplua.
Krepšininkas pasakos, kad anksčiau pusryčius jam į lovą atnešdavo žmona Agneta, tačiau pastaruoju metu ši maloni tradicija tapo vis retesnė.

Vieno garsiausių Lietuvos krepšininkų Lino Kleizos niekam pristatinėti nereikia. Šiuo metu ramesniu tempu gyvenantis sportininkas krepšinio kamuolį kol kas iškeitė į ne ką mažiau įdomią veiklą – tapo vienu iš projekto „Sporto namai“ iniciatorių ir kūrėjų.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ šį kartą lankysis projekto „Sporto namai“ įkūrėjai, jau kone šeimos nariais vieną kitą laikantys sporto žurnalistai Ignas Grinevičius ir Aurelijus Bezekavičius bei projekto iniciatorius, garsus Lietuvos krepšininkas L. Kleiza.
Laidos svečiai kulinarinei dvikovai bus nusiteikę kaip niekada azartiškai. Gerai atpažįstamo balso savininkui I. Grinevičiui, padedamam šefės Ilonos Juciūtės, teks nelengva užduotis – pagaminti kibinus, o A. Bezekavičius, padedamas grilio meistro Mindaugo Kalvaičio, keps žuvies ir daržovių vėrinukus.
 
Sporto komentatorius ir Lietuvos krepšinio žvaigždę L. Kleizą suvienijo unikalus projektas „Sporto namai“. „Tai prasidėjo nuo Lino Kleizos minties, kad reikėtų padaryti Lietuvoje platformą, kurioje patys sportininkai galėtų betarpiškai pasakoti savo sirgaliams istorijas apie savo karjerą“, – apie projekto startą, entuziazmą ir lūkesčius pasakos projekto direktorius I. Grinevičius.
 
I. Grinevičius atkleis, jog L. Kleiza turi labai gerą humoro jausmą. „Man asmeniškai jis labiau nei Ignas patinka“, – šmaikščiai savo virtuvės dvikovos priešininkui sakys A. Bezekavičius.
 
Vis dėlto išrinkti šių varžybų nugalėtoją atsakomybė atiteko L. Kleizai. Skanaudamas kolegų pagamintų patiekalų, krepšininkas pasakos, kad anksčiau pusryčius jam į lovą atnešdavo žmona Agneta, tačiau pastaruoju metu ši maloni tradicija tapo vis retesnė.
 
  

Žymos: Krepšinis, Linas Kleiza, virtuvė

Komentarai

Naujausi straipsniai