Tiesa.com   |   2017-04-21

Kur iš televizijos dingo Jurijus Smoriginas?

  
Kur iš televizijos dingo Jurijus Smoriginas?
© TV3
Jurijus Smoriginas teigia, kad nebėra kviečiamas į filmavimus, nes liko sena žvaigžde.
Prodiuseriai iš eterio išvalė senas žvaigždes ir tokių kaip aš ten nereikia.

Paskutiniu metu retai televizijos eteryje ir viešumoje matomas choreografas Jurijus Smoriginas trumpam sugrįžo prie vaidybos – atliko vaidmenį komiškame seriale „Rezidentai“. Jau antrą kartą šiame projekte vaidinsiantis choreografas atskleidė, kad tokių intriguojančių vaidmenų imtųsi ne kiekvienas.

„Nei aš dingau, nei ką. Visą laiką esu ten, iš kur mane ir paėmė televizija – baleto salėje. Savo profesijos niekada neišdaviau ir nepalikau. Man nebaisu, ar mane kviečia kur nors filmuotis, ar ne, bet jei kviečia – gerai, smagu. Pastebiu, kad dabar prodiuseriai iš eterio išvalė senas žvaigždes ir tokių kaip aš ten nereikia“, – pasakojo į filmavimo aikštelę po ilgos pertraukos sugrįžęs J. Smoriginas.
Beveik visi iki šiol J. Smorigino kurti personažai – tikri blogiukai. Ir šį kartą choreografas ėmėsi intriguojančio vaidmens. Jurijaus herojus, apsilankęs svingerių klube, bandys suvilioti aktorių Andriaus Bialobževskio ir Ingos Šalkauskaitės kuriamų personažų porą.
 
„Kai paklausiau serialo prodiuserio, kaip čia sugalvojo mane iš kapų ištraukti, jis juokėsi, kad daugiau niekas nenori imtis tokio vaidmens ir apsilankyti svingerių vakarėlyje. Bet aš manau, kad kiekvieno profesionalo svajonė yra suvaidinti ryškų, įdomų ir savotišką personažą. Dabar visi jauni žmonės nori būti pridažyti, kvepiantys, neduok, Dieve, apie juos kažką ne taip pagalvos. O man kaip tik čia tokia terpė, toks vaidmuo, kad kaifas. Išeidamas iš filmavimo aikštelės visiems dar penkis kartus nusilenkiau, kad pakvietė sukurti tokį vaidmenį“, – juokėsi Jurijus.
 
Pastaruoju metu retai televizijoje matomas J. Smoriginas teigia, kad tokiems vaidmenims jį renkasi todėl, kad jis – charizmatiška asmenybė: „Aš išraiškingas, eksperimentuojantis, o kiti infantilūs. Kalbant baleto terminais, yra charakteriniai aktoriai, toks esu aš, ir yra žydrieji gražuoliai. Kuo personažas spalvingesnis, tuo jis man įdomesnis.“
 
 
  

Žymos: televizija, Baletas, Jurijus Smoriginas

Komentarai

Naujausi straipsniai