Tiesa.com   |   delfi.lt, lrytas.lt   |   2015-09-05

Krito dar vienas viengungis: vedė Jogaila Morkūnas

  
Krito dar vienas viengungis: vedė Jogaila Morkūnas
© „Facebook” nuotr.
Tarp įsmylėjėlių – 15 metų skirtumas.

Metų vestuvės – Vilniuje amžiną meilę prisiekė Lietuvos šou verslo ryklys Jogaila Morkūnas ir jo išrinktoji televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė. Į prašmatnią vestuvių ceremoniją susirinko ne tik Lietuvos įžymybių grietinėlė bei verslininkai, bet ir garsiausi politikai, tarp kurių – ir Prezidentas Valdas Adamkus su žmona.

41-erių renginių organizaorius ir 26-erių eterio žvaigždė draugavo dvejus metus. Klasikiniu kostiumu pasipuošęs Jogaila Morkūnas prie šv. Kazimiero bažnyčios Vilniuje su jauduliu laukė savo išrinktosios. I. Kavaliauskaitė su baltų gėlių nėriniais puošta ilga sunkele, kurią kūrė dizainerė Ramunė Piekautaitė, ir dizainerio Jimmi Choo bateliais atrodė įstabiai.
Kaip pranešė lrytas.lt, jaunuosius ir jų svečius bažnyčioje pasitiko dirigento Vytauto Lukočiaus vadovaujamas orkestras, operos dainininkai Edmundas Seilius su žmona Kristina Zmailaite, tenoras Tomas Pavilionis bei Kėdainių senamiesčio choras. Choras traukė Elvio Presley dainą „Can't Help Falling In Love“, o I. Kavaliauskaitei žengiant link altoriaus, skambėjo arija „Nessun Dorma“ iš Giacomo Puccini operos „Turandot“.
 
Tarp jaunavedžius atvykusių pasveikinti svečių puikavosi tokie visiems žinomi vardai kaip Mindaugas Stasiulis, „X Faktoriaus“ teisėjas ir daininkas Marijonas Mikutavičiu, žurnalistė Liepa Rimkevičienė, Danielius Bunkus, Vaida Skaisgirė, stilistė Agnė Jagelavičiūtė, dizainerė Ramunė Piekautaitė, politikas Gintaras Steponavičius. Didžiule staigmena tapo ir jaunųjų porą atvykusi pasveikinti Prezidento Valdo Adamkaus ir ponios Almos Adamkienės pora.
 
Kaip primena delfi.lt, tai nėra pirmoji J. Morkūno santuoka. Su buvusia žmona pianiste Audra Budryte verslininkas sulaukė sūnaus Adomo, kuriam dabar 16 metų.
 
  

Žymos: Vestuvės, Jogaila Morkūnas, Indrė Kavaliauskaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai