Tiesa.com   |   Delfi   |   2018-10-22

Kristupas Krivickas užminė mįslę: jo žmona laukiasi penkto vaiko?

  
Kristupas Krivickas užminė mįslę: jo žmona laukiasi penkto vaiko?
© Facebook nuotr.
Kristupas su žmona jau augina tris dukras bei sūnų.

Žinomas prodiuseris, televizijos laidų vedėjas ir visuomenės veikėjas Kristupas Krivickas šeštadienį socialiniame tinkle „Facebook“ užminė mįslę apie šeimos pagausėjimą. Žinomas vyras išpublikavo nuotrauką, kuri sulaukė daugybės gerbėjų ir bičiulių sveikinimų laukiant naujo šeimos nario.

Prie nuotraukos jis rašė: „1, 2, 3, 4....5! Svajonės pildosi! Įsimylėję ir laimingi – be galo, be krašto!!!“. Kaip žinoma, pora jau augina tris mergaites ir berniuką, o jo žmona Jurgita Krivickienė televizijos eteryje jau yra minėjusi, kad norėtų su vyru susilaukti ir daugiau vaikų.
 
 
Susisiekus su pačiu žinomu vyru pakomentuoti nuotrauką jis atsisakė ir nepaaiškino, ar iš tiesų ji reiškia džiugų laukimą jų šeimoje.
 
Keturis vaikus auginanti Kristupo ir Jurgitos pora neretai sulaukia komplimentų. Daugelis jų porą vadina itin tvirta, o šeimą - tikru pavyzdžiu.
Prodiuserio vestuvės įvyko dar 2003 metais. Pirmąją Kalėdų dieną susituokę įsimylėjėliai santuokos įžadus atnaujino lygiai po dešimties metų ir 2013 metais surengė sau dar vieną meilės šventę.
 
Šia proga buvo pakrikštytos ir trys jų dukterys Atėnė, Elada bei Fausta.
 
 
Šaltinis: Delfi.lt
 
 
 
  

Žymos: Daugiavaikė šeima, kristupas krivickas

Komentarai

Naujausi straipsniai