Tiesa.com   |   2018-01-16

K. Ivanova pirmą kartą prakalbo apie du metus lydėjusius sunkumus

  
K. Ivanova pirmą kartą prakalbo apie du metus lydėjusius sunkumus
© Facebook nuotr.
K. Ivanova prisipažino, kad ją padrąsino ne kas kitas, o sesuo dainininkė Natalija Bunkė.

Atlikėja, grožio studijos vadovė Kristina Ivanova prisipažįsta, kad pastarieji dveji metai jai buvo itin sunkūs. „Aš jaučiausi vieniša. Apie tai tikriausiai pirmą kartą kalbu šiandien...” – LNK laidoje „Kitu kampu” atviravo garsi moteris.

Prieš dvejus metus atlikėjos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis. Su gyvenimo draugu daugiau nei 6-erius metus santykius puoselėjusi K. Ivanova nusprendė skirtis. Tai reiškė ne tik emocinį iššūkį, bet ir turto dalybas.
„Buvo labai sudėtinga žengti tą žingsnį. Kai supratau, kad viską reikės pradėti nuo pradžių, man buvo labai baisu. Tu galvoji, kaip bus su tavo darbu, kaip bus su grupe. Pas mus viskas buvo kaip šeimoje, bendras biudžetas. Viskas buvo bendra, bendram katile”, – sunkiai žodžius rinko pašnekovė.
 
Atlikėja prisipažino, kad ją padrąsino ne kas kitas, o sesuo dainininkė Natalija Bunkė. „Ji reikiamu metu man labai gerai pasakė, kad turiu galvą, dvi rankas, talentą. Ji įtikino mane, kad aš nepražūsiu, paskui mane eina žmonės, turiu daug klientų ir kad viskas bus gerai”, – prisimins K. Ivanova.
 
Nepaisant to, atlikėja patyrė didžiulį stresą, kuris netruko atsiliepti sveikatai. Kaip pati Kristina prisimins, ji nustojo savimi rūpintis: „Daug streso, mažai maisto, mažai miego. Ir vieną dieną su greitąja mane išvežė... Patekau į ligoninę”.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Natalija Bunkė, sunkumai, Kristina Ivanova

Komentarai

Naujausi straipsniai