Tiesa.com, lnk.lt   |   2018-01-18

J.Nainys prisipažino išbandęs seksą telefonu

  
J.Nainys prisipažino išbandęs seksą telefonu
© lnk
Jonas Nainys atskleidė intriguojančią paslaptį.

Laidos „Moterys prieš vyrus“ kūrėjai netikėtus klausimus dalyviams kiekvieną savaitę rengia remdamiesi sociologų tyrimais ir žmonių iš gatvės atsakymais.

Vyrų komandos kapitonas J. Nainys papasakos istoriją, kuri nustebins laidoje dalyvausiančius dalyvius.
„Aš asmeniškai esu vienu metu skambinęs net į dvi sekso linijas. Su Rolandu mes darėme eksperimentą. Paskambinome į vieną sekso liniją ir aš sakau: „Mano draugė negali užsivesti, gal galėtumėt ją užvesti?“.
 
Tada Rolandas skambina kitai ir pasako lygiai tą patį. Tada telefonus sudėjom ir jos pradėjo viena kitą užvedinėti“, - apie patirtą nuotykį su kolega, „radistu“ R. Mackevičiumi atskleis Jonas. Visgi, dalyviai privalės atsakyti: kiek vyrų naudojosi tokia paslauga?
 
Žymių moterų komanda po laidoje „Moterys prieš vyrus“ išgirstos istorijos nuspręs, kad net 62 procentai vyrų yra išbandę seksą telefonu. Galima paklaida spėjant – 10 proc. Tiesa, teisingas atsakymas skirsis net keliomis dešimtimis – jis bus kur kas mažesnis. Moterys neslėps nuostabos. „Slapta vyrai skambina ir nenori prisipažinti. Aišku, čia nėra ko girtis“, - nuomonę išsakys moterų komandos kapitonė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.
 
 
  

Žymos: Jonas Nainys, žvaigždės

Komentarai

Naujausi straipsniai