alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-09-13

J. Nainys apie pasirodymą prieš 10 tūkst. žmonių: patiri tokių emocijų, kad net plaukeliai šiaušiasi

  
J. Nainys apie pasirodymą prieš 10 tūkst. žmonių: patiri tokių emocijų, kad net plaukeliai šiaušiasi Jonas Nainys

Paskutinėje laidoje „Vakarėja su Martynu Starkumi“ šį šeštadienį svečiuosis populiarus didžėjus, laidų vedėjas Jonas Nainys. Elektroninės muzikos gerbėjams jis puikiai pažįstamas kaip DJ Jovani. Laidoje jis kalbės apie itin darbingą ir labai greitai pralėkusią vasarą, pasirodymus miesto šventėse, „Radistai village“ muzikos festivalį.

„Vasara yra vienas įdomiausių periodų atlikėjams. Tada gali parodyti save, savo muziką ir patirti tokių emocijų, kad net plaukeliai šiaušiasi. Stovėti prieš 5 ar 10 tūkst. žmonių ir groti savo muziką... Dėl to ir gyvename“, – sako J. Nainys. 
Akivaizdu, kad J. Nainys ir jo kolega Rolandas Mackevičius šiandieninėje popkultūroje paliks ryškų pėdsaką. Dabartiniai dvidešimtmečiai užaugo kartu su „Radistai DJs“, klausėsi jų laidų radijo eteryje, internete. Jos buvo drąsios, įžūlios ir akiplėšiškos, tačiau, pasak laidos kūrėjų, nešančios pozityvumą.
 
J. Nainys neslėps, kad radijuje dirbo ne dėl pinigų, o dėl to, kad visada to norėjo. „Kai buvau mažas, mokykloje niekada negalvojau, kad galiu dirbti tokį darbą. Bijodavau, negalėdavau užlipti ant scenos. Radijas, tas kambariukas, kai tu esi vienas su mikrofonu arba kalbi su Rolandu, yra kažkokia magija. Svajoju apie kitokį radiją, kokio dar Lietuvoje nebuvo. Vis prisėdame su Rolandu, užsirašome, dėliojame mintis“, – kalba žinomas didžėjus.
 
„Radistai DJs“ – bene sėkmingiausias didžėjų duetas Lietuvoje. Naujausias dueto darbas – padėti jauniems atlikėjams, kurie turi gerą balsą, kuria muziką, bet neturi priėjimo prie publikos. Per dvylika metų abu didžėjai sukaupė didžiulę kontaktų bazę ir dabar pasirengę ja pasidalyti.
 
Kiti šio šeštadienio laidos svečiai – dainininkė Giedrė Kilčiauskienė, grupės „Happyendless“ ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Paskutinė „Vakarėja su Martynu Starkumi“ laida – šį šeštadienį 18.00 val. per LRT televiziją ir LRT.lt.
  

Žymos: Jonas Nainys, laida

Komentarai

Naujausi straipsniai