Tiesa.com   |   Žmonės.lt   |   2016-09-05

Irmą Jurgelevičiūtę aplankė netikėtas svečias

  
Irmą Jurgelevičiūtę aplankė netikėtas svečias
© Facebook nuotr.
Sekmadienį daininkę Irmą Jurnegevičiūtę aplankė netikėtas svečias.

Sekmadienį dainininkę Irmą Jurnegevičiūtę aplankė netikėtas svečias. Išėjusi į savo buto Kaune balkoną Lietuvoje žinoma moteris jame aptiko neįprasto grožio paukštį.

„Išsyk buvo aišku, jog jis yra naminis ir turi šeimininkus. Smagu būtų, jei jie atsirastų, nes akivaizdu – paukštelis mylimas bei prižiūrėtas“, – Žmonės.lt portalui sakė I. Jurgelevičiūtė.
Visiškai baltutėlis veislinis balandis nesiblaškė ir prisilietimų nevengė, todėl dainininkė nieko nelaukdama paukštį paėmė ant rankų ir įvykį įamžino fotosesijoje.
 
Gyvūnų globėjų asociacijos vadovas Vytautas Gustaitis sakė, jog dekoratyvinius balandžius tiesiog galima paleisti į laisvę, nes jie turėtų patys rasti savo namus.
 
Balandžių žinovo Arūno Gudunsko teigimu, paukštelio nereikėtų baimintis, jam padėti grūdelių ir apie radinį paskelbti internetinio balandininkas.lt puslapio skiltyje „Svečių knyga“. Skelbime reikėtų nurodyti pagrindinę informaciją apie užklydusį svetį.
 
„Jei jis žieduotas, tuomet būtina nurašyti žiedo numerį. Taip savininką labai greitai ir lengvai galima rasti“, – sakė A. Gudunskas.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
 
  

Žymos: Irma Jurgelevičiūtė

Komentarai

Naujausi straipsniai