2019-07-26

„Instagram“ pašalino „Nebegėda“ paskyrą: B. Tiškevič prašo pagalbos

  
„Instagram“ pašalino „Nebegėda“ paskyrą: B. Tiškevič prašo pagalbos Beata Tiškevič

Ketvirtadienį žinoma aktorė, televizijos ir radijo laidų vedėja, judėjimo „Nebegėda“ vedlė Beata Tiškevič instagrame pasidalijo liūdna žinia – socialinis tinklas pašalino minėto judėjimo paskyrą. Žinoma moteris prašo savo sekėjų pagalbos.

Beata teigia, jog buvo įkeltas įrašas, kuris neatitiko instagramo taisyklių, todėl visa paskyra su 50 tūkst. sekėjų buvo užšaldyta. Moteris prašo judėjimo palaikytojų rašyti žinutes su grotažyme #bringnebegedaback ir taip prisidėti prie paskyros grąžinimo.
„Kaip jau girdėjote iš mano stories, šiandien „Instagram“ ištrynė mūsų komandos kuriamą nebegeda.lt „Instagram“ paskyrą. Vieneri metai darbo, svarbios informacijos, meilės, gražių žinučių, bendravimo su beveik 50 000 mūsų bendruomenės narių išnyko per kelias minutes. Žinoma, tikiuosi geriausio ir kad „Instagram“ įtikins mūsų visų žinutės, koks šis projektas svarbus daugybei žmonių. O kol kas nelabai ką dabar galiu padaryti. Paleisti situaciją. Neužsikabinti vien už jos slogučio ir neleisti jam užgožti kitų gražių gyvenimo spalvų. Pabaigų esu daug mačiusi, visokių nemalonumų – dar daugiau.
 
Iš pradžių supurto dideli ir sunkūs jausmai, užgožiantys viską, vėliau pradedu galvoti, kad tai – ne visa gyvenimo realybė, o vėliausiai pamąstau, kad iš tos situacijos galima gausybę dovanų išpešti ir patirties. Tokio mąstymo dėka ir esu ten, kur esu dabar. Jeigu iki šiol taršyčiau už skvernų kurią nors pabaigą ir skųsčiausi nu kodėėėl?, tai man būtų sukliudę judėti į priekį. Jausmai svarbu, bet jie nėra viskas. Kartais bloga, skauda, pikta, liūdna, išgeriu ledų kokteilį (jie man pakelia nuotaiką) ir varau toliau. Šiek tiek klibinkščiuodama ir tirtėdama, bet vis tiek į priekį #bringnebegedaback“, – instagrame rašė moteris.
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaip jau girdėjote iš mano stories, šiandien instagram ištrynė mūsų komandos kuriamą nebegeda.lt instagram paskyrą. Vieneri metai darbo, svarbios informacijos, meilės, gražių žinučių, bendravimo su beveik 50 000 mūsų bendruomenės narių išnyko per kelias minutes. Žinoma, tikiuosi geriausio ir, kad instagram įtikins mūsų visų žinutės, koks šis projektas svarbus daugybei žmonių. O kol kas, nelabai ką dabar galiu padaryti. Paleisti situaciją. Neužsikabinti vien už jos slogučio ir neleisti jam užgožti kitų gražių gyvenimo spalvų. Pabaigų esu daug mačiusi, visokių nemalonumų - dar daugiau. Iš pradžių, supurto dideli ir sunkūs jausmai, užgožiantys viską, vėliau pradedu galvoti, kad tai - ne visa gyvenimo realybė, o vėliausiai pamąstau, kad iš tos situacijos galima gausybę dovanų išpešti ir patirties. Tokio mąstymo dėka ir esu ten, kur esu dabar. Jeigu iki šiol taršyčiau už skvernų kurią nors pabaigą ir skųsčiausi: nu kodėėėl?, tai man būtų sukliudę judėti į priekį. Jausmai svarbu, bet jie nėra viskas. Kartais bloga, skauda, pikta, liūdna, išgeriu ledų kokteilį (jie man pakelia nuotaiką) ir varau toliau. Šiek tiek klibinkščiuodama ir tirtėdama, bet vis tiek į priekį ❤️ #bringnebegedaback

A post shared by Beata Tiškevič (@beata.tiskevic) on

Po šio įrašo daugybė žmonių reiškia palaikymą judėjimui „Nebegėda“ ir siunčia žinutes į instagramą su grotažyme #bringnebegedaback.
  

Žymos: Beata Tiškevič, „Nebegėda“

Komentarai

Naujausi straipsniai