Tiesa.com   |   2015-08-14

Ieva Stasiulevičiūtė grįžta į televizijos šviesą

  
Ieva Stasiulevičiūtė grįžta į televizijos šviesą
© Facebook.com 
Buvusi aktoriaus mylimoji kurį laiką vengė kamerų dėmesio.

Buvusi anapilin iškeliavusio Vytauto Šapranausko mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė grįžta į televizijos eterį, – pranešė naujienų portalas žmonės.lt. Jaunai moteriai informacinėje pramoginėje laidoje talkins žurnalistas, eterio profesionalas Rimas Bružas.

Panašu, kad I. Stasiulevičitei teks priprasti prie kurį laiką vengto visuomenės dėmesio ir vėl priprasti prie rampų šviesos. Laida bus filmuojama gyvai, studija įrengta viename prekybos ir pramogų centre, tad filmavimus savo akimis turės progą pamatyti visi norintieji. Būsimoji laidos vedėja teigė, kad didžiausias iššūkis jai – gyva auditorija.
„Man patinka dirbti televizijoje, man įdomus pats procesas – rezultato galėtų nė nerodyti, – juokauja Ieva. – Filmuotis stebint tokiai didelei auditorijai man dar neteko, tai ypač įdomi projekto dalis. Dirbu radijo eteryje, tačiau klausytojų nematau. O kai mus sups daugybė smalsių žiūrovų – jaudulio nestigs. Kita vertus, tai nėra tas jaudulys, kai norisi mauti į krūmus. Nors… gal kaip tik toks! Bet taip tik įdomiau, gal netgi pasiilgau to televizinio jaudulio...“
 
R. Bružas laidoje imsis aktualijų, o I. Stasiulevičiūtės laukia stilius, interaktyvieji žaidimai ir kulinarija. Kulinarinėje rubrikoje moteris laikysis smagaus ritualo ir kvies svečius dalyvauti procese.
 
  

Žymos: televizija, Ieva Stasiulevičiūtė

Komentarai

Naujausi straipsniai