alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-10-01

I. Jankauskaitė pristato dainą apie išsiskyrimą: man regis, ypač dabar ji tapo tokia aktuali

  
I. Jankauskaitė pristato dainą apie išsiskyrimą: man regis, ypač dabar ji tapo tokia aktuali
© Fotobankas
Inga Jankauskaitė

Aktyviai koncertuojanti ir ambicingiausiam savo koncertui besiruošianti Inga Jankauskaitė šiandien pristato dar vieną dainą, kupiną asmeninių patirčių. „Saugok save“, pasak aktorės ir kūrėjos, yra apie dabar aktualią temą – išsiskyrimus, todėl išleisti šią dainą negali būti geresnio laiko nei dabar.

I. Jankauskaitė, lapkričio 23 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje surengsianti didžiausią koncertą savo karjeroje, neslepia, kad tokį žingsnį žengia natūraliai.
„Niekada nesirgau didelėmis nepamatuotomis ambicijomis. Visada norėjau daryti tai, kuo tikiu pati, kalbėti, dainuoti ir rašyti apie tai, ką pati patyriau ir gerai žinau. Todėl mano didžiausia svajonė yra ne didžiausia arena, o kiekvienas žmogus, atėjęs pas mane kartu kurti koncerto. Nepakartojamos jo atmosferos, kai būdamas žiūrovu tarp daugybės kitų jauti, jog kiekviena nata ir žodis yra skirti tik tau. Todėl ateikit – bus gera!“ – į artėjantį koncertą kviečia Inga.
 
Šiandien žinoma moteris pristato ir dar vieną kūrinį, pripildytą asmeninių patirčių ir aktualų šiomis dienomis, kai nemažai porų išgyvena išsiskyrimą.
 
„Būna gerų išsiskyrimų! Tokia šios dainos žinutė, kuri, man regis, ypač dabar tapo tokia aktuali, kad negalėjo būt geresnio momento paleisti šią dainą gyventi. Skiriu visiems, kas tai patyrė arba kaip tik dabar supasi šitose skaudžiose emocijų sūpynėse. Ir tyliai tikiuosi, jog ji padės paleisti tai, kas neišvengiama. Nesisavinti, o įsikibti į tiesą, jog viskas praeina“, – atvirauja kūrėja.
 
Artėjančią žiemą žinoma moteris surengs ir mažesnių koncertų turą keturiuose Lietuvos miestuose, kur kūryba suskambės dar intymiau, nei skambėjo iki šiol.
Bilietus į didžiausią I. Jankauskaitės koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje, kuris įvyks lapkričio 23 d., bei į mažesnius koncertus Vilniaus Kongresų rūmuose gruodžio 9 d., Mažeikių kultūros centre gruodžio 10 d., Panevėžio bendruomenių rūmuose gruodžio 11 d. ir Alytaus miesto teatre gruodžio 12 d. platina Bilietai.lt ir „Ticketmarket“.
 
Kviečiame įvertinti naujausią I. Jankauskaitės kūrinį „Saugok save“:
  

Žymos: inga jankauskaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai