Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2018-04-05

Grupėje „Naujosios pupytės“ lemtingi pokyčiai

  
Grupėje „Naujosios pupytės“ lemtingi pokyčiai
© New Pupytės Facebook
Ilgametė dainininkė nusprendė pasitraukti iš grupės.

Grupė „Naujosios pupytės“ ne vienerius metus gerbėjus džiugino savo dainomis ir seksualiais pasirodymais. Merginos scenoje pasirodydavo trise. Oksana Pikul-Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė koncertuose sužavėjo ne vieną. Grupėje nuo šiol lieka tik dvi narės. Tą naujienų portalui DELFI patvirtino pati grupės lyderė O. Pikul-Jasaitienė. Viena atlikėja iš žinomos trijulės bendru sutarimu „Naująsias pupytes“ paliko.

Naujienų portalui DELFI apie permainas grupėje papasakojo O. Pikul-Jasaitienė.
Nuo šiol scenoje gerbėjai išvys tik Oksaną ir M. Šedžiuvienę. Skaistės scenoje kartu su „pupytėmis“ gerbėjai nebeišvys. Tiesa, jau ir artimiausio „Naujųjų pupyčių“ koncerto reklamoje S. Steikūnaitės nebematyti. Reklamos nuotraukoje – tik O. Pikul-Jasaitienė ir M. Šedžiuvienė.
 
„Bendru sutarimu nusprendėme scenoje likti dviese su Monika, todėl jau neilgai trukus prisistatysime gerbėjams dviese. Kadangi muzika ir grupė mums yra labiau pomėgis, todėl į šią veiklą žiūrime nusiteikusios pozityviai ir su šypsena, vertiname tai kaip paprastą dalyką. Mes tiesiog leidžiame laiką gerai uždirbdamos“, - DELFI kalbėjo O. Pikul-Jasaitienė.
 
Pati S. Steikūnaitė DELFI tikino grupę palikti nusprendusi dar 2017-ųjų pabaigoje, prieš pat šventes. „Tai buvo mano labai apgalvotas ir pribrendęs sprendimas. Nusprendžiau visą savo laiką skirti šeimai, mokslams, savo idėjų įgyvendinimui. Merginoms linkiu sėkmės“, - kalbėjo S. Steikūnaitė.
New Pupytės Facebook New Pupytės Facebook
New Pupytės Facebook New Pupytės Facebook
 
ŠALTINIS: DELFI.LT 
  

Žymos: Muzika, Oksana Pikul-Jasaitienė, Naujosios pupytės

Komentarai

Naujausi straipsniai