Tiesa.com   |   2017-03-06

Gražiausia Lietuvos sportininkė Airinė Palšytė – kas ji?

© Instagram nuotr.
Airinė Palšytė akimiršksiu buvo tituluota gražiausia Lietuvos sportininke.

Kovo 4 d. lietuviai visame pasaulyje dar kartą prisiminė, kad esame nors ir maži, tačiau ne iš kelmo spirti. 24-erių lengvosios atletikos sportininkės Airinės Palšytės šuolis buvo rezultatyviausias visoje Europoje ir Lietuvai iškovojo aukso medalį.

Airina, atrodo, lyg be pastangų perskriejo 2,01 metro aukštyje iškeltą kartelę ir akimirksniu tapo Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate. Sportininkė taip pat pagerino Lietuvos rekordą.
Aukso vertą šuolį galite pamatyti čia:

Nieko nelaukus gerbėjai merginai suteikė ir kitą titulą – gražiausios Lietuvos sportininkės.

„Tiesa” primena, kad Londono vasaros olimpinėse žaidynėse 2012-iais atstovaudama Lietuvą šuolininkė į aukštį atrankos varžybose įveikė 193 cm kartelę ir pateko į finalą, o galutinėje įskaitoje užėmė 11-ą vietą.

2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinėse žaidynėse Brazilijoje A. Palšytė pateko į finalą.

Žmonės.lt teigimu, nors sportininkė treniruočių privalo laikytis griežtos dietos, jos aistra – kulnarija. A.Palšytė svajoja turėti savo restoraną.

Retarčiais mergina taip pat dirba kaip modelis. Čempionė du kartus tapo drabužių prekės ženklo „AiMi“ kolekcijų veidu.