Tiesa.com   |   2018-02-06

Gintarė Karaliūnaitė atskleidė tiesą apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį

  
Gintarė Karaliūnaitė atskleidė tiesą apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį
© Asmeninio arch. nuotr.
G. Karaliūnaitė viena augina ketverių dukrą.

„Aš bijau, kad jis išsiveš vaiką... Didžiausias man košmaras – ta moteris, kurios dukrą išsivežė į Vokietiją... Tai Vokietija dar netoli, susikraučiau lagaminus ir išvažiuočiau paskui vaiką dar tą patį vakarą, ir mano mama išvyktų paskui... O Kanada juk gerokai toliau... Ir nereikia manęs gailėti, nes verkiu... kas ką nori, tą tegu ir galvoja, nors ir tai, kad verkiu siekdama sukelti gailestį ar vardan reklamos... tiek to.. bet tylėti daugiau ne tik negaliu, bet ir nenoriu...“ – LNK gyvenimo būdo laidoje sunkiai tramdydama ašaras prakalbo dainininkė Gintarė Karaliūnaitė.

39-erių dainininkė Gintarė Karaliūnaitė, kalbėdama prieš kamerą, visuomet labai atvira, ji šneka drąsiai, mėgsta pajuokauti. Tačiau šis jos interviu, kaip pati sako, duotas iš baimės.
Prieš savaitę jai teko į namus kviesti policijos pareigūnus, nes sutuoktinis, trejais metais jaunesnis kanadietis Marcas Andre-Canuelis, bandė jėga patekti į namus. Kol kas skyrybos nėra įvykusios, tačiau jau trejus metus su trečiuoju sutuoktiniu ir beveik ketverių dukrytės tėvu ji nebegyvena kartu todėl, kad, anot Gintarės, santuokoje patyrė psichologinį ir fizinį smurtą.
 
„Policiją galėjau ir turėjau kviesti bent tris kartus, tačiau vis neišdrįsdavau iš baimės... Nenorėjau, kad tai nagrinėtų spauda... bijojau visuomenės spaudimo ir nuostatų, kad gavusi į kailį esu pati kalta...“ – atviravo dainininkė.
 
Šiandien, pasak Gintarės, ji gailisi bijojusi kreiptis į pareigūnus ir sako, kad viešumas jai tapo ginklu, norint apsisaugoti nuo buvusio sutuoktinio.
 
Gintarė žurnalistams atsleidė ne tik apie smurtą, kurį patyrė, tačiau ir tai, kodėl prieš pat vestuves su Marku galvojo jas atšaukti ir kaip išgyveno dėl pirmo bendro kūdikio netekties.
 
 
  

Žymos: smurtas artimoje aplinkoje, Gintarė Karaliūnaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai