Tiesa.com   |   2017-09-18

Garsus modelis Asta Buziliauskaitė karjerą iškeitė į šeimą ir gyvenimą Londone

  
Garsus modelis Asta Buziliauskaitė karjerą iškeitė į šeimą ir gyvenimą Londone Garsus modelis pasirinko paprastą gyvenimą Londone.

„Niekada nesigailėjau anksti ištekėjusi ir susilaukusi dukros. Šeima man yra didžiausias turtas...“, - pasakojo praeityje garsus modelis Asta Buziliauskaitė.

Prieš daugiau nei dešimtmetį Asta Buziliauskaitė buvo kone kas savaitę linksniuojama spaudoje.
Būdama 16-os, ji laimėjo pasaulinio garso modelių konkursą Majamyje „Ford Super Model of the World“ ir gavo ketvirčio milijono dolerių vertės kontraktą.
 
Asta buvo vadinama modeliu, Lietuvos vardą užkėlusiu ant pasaulio modelių olimpo. Gražuolė keliavo ir fotografavosi po visą pasaulį bei uždirbdavo dešimtis tūkstančių eurų. O jos dėmesio, kaip tuomet rašė spauda, siekė net dainininkas Bryanas Adamsas. Tokie įvykiai, regis, turėjo kardinaliai pakeisti jaunos merginos iš Kauno gyvenimą.
 
Tačiau šiandien Asta gyvena ne ištaigingoje viloje Prancūzijos Rivjeroje ir važinėja toli gražu ne naujausiu automobiliu. LNK gyvenimo būdo laidoje praeityje garsus modelis atskleidė, kad gyvena Londone, kukliame nuomojamame name su vyru, dviem vaikais, laukiasi trečiojo ir yra labai laiminga.
 
 
 
  

Žymos: Londonas, Londono lietuviai, supermodelis, Asta Buziliauskaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai