Tiesa.com   |   2018-02-28

G. Liaudanskas-Svaras pasakė, ką darytų, jeigu gatvėje sutiktų R. Karbauskį

  
G. Liaudanskas-Svaras pasakė, ką darytų, jeigu gatvėje sutiktų R. Karbauskį
© Facebook nuotr.
Svaras prisipažino, kad nors ir seka politines aktualijas.

Grupė „G&G Sindikatas” garsėja itin pilietiškais ir drąsiais pasisakymais įvairiomis aktualiomis problemomis. LNK laidoje „Kitu kampu” grupės nariai atviravo apie tai, kodėl jie nebijo kalbėti, o lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras atskleidė, ką darytų, jeigu gatvėje sutiktų Ramūną Karbauskį.

ikino, kad amžinos vertybės, tokios kaip meilė šeimai ir tėvynei yra neatsiejamos nuo jų kūrybos.
Svaro nuomone, visą tai puikiai apibūdina ir patrioto sąvoką: „Arba tu turi vertybes širdyje ir žinai, iš kur esi kilęs, matai ateitį arba ne. Man sunku įsivaizduoti kaip galima nemylėti savo šeimos ar savo tėvynės, nes tam tikra prasme tai yra tas pats”.
 
Anot „G&G Sindikato” lyderio, šalyje šiuo metu vyksta daug neteisybės, kurią būtina viešinti. Visai neseniai vieno pasirodymo metu grupė Ramūną Karbauskį parodė klouno veidu.
 
Pasak Svaro, tai yra meninė išraiška ir jų drąsiai išsakyta nuomonė. Paklaustas, ką darytų jeigu gatvėje sutiktų Ramūną Karbauskį, Svaras nesutriko: „Liūdnai jam pažiūrėčiau į akis ir pasakyčiau, kad, žmogau, tu ne tik darai, bet dar ir suvoki, tai ką darai. Būtent dėlto nei meilės, nei pagarbos šitas žmogus iš manęs nesulauks”.
 
Svaras prisipažino, kad nors ir seka politines aktualijas, yra aktyvus, pilietiškas, dalyvauja kariuomenės veikloje bei priklauso Lietuvos šaulių sąjungai, pats į valdžią eiti nesiruošia.
„Į politiką neinu todėl, kad esu kiek įmanoma sąžiningas žmogus kitų atžvilgiu. Taip pat nesu baigęs politikos mokslų, neišmanau įvairių procesų ir man būtų gėda imti pinigus už tai, kad mane ketverius metus mokytų. O, pavyzdžiui, kai kuriems žmonėms ne gėda, jie ima pinigus ir džiaugsmingai juos leidžia, nors išmano politikoj tiek, kiek... trumpiau tariant, tai nei kiek”, – lsavo nuomonę atskleidė Svaras.
 
 
 
  

Žymos: Lietuvos politika, Svaras, Ramūnas Karbauskis, G. Liaudanskas-Svaras

Komentarai

Naujausi straipsniai