Tiesa.com   |   LNK   |   2015-03-26

G. Gurevičiūtei užsienyje prireikė medikų pagalbos

  
G. Gurevičiūtei užsienyje prireikė medikų pagalbos Atostogaudama Barocay saloje G. Gurevičiūtė rimtai susižeidė.
Kelionės metu Gintarei nutiko nelaimė. Reikėjo ieškoti skubios pagalbos. Su savimi neturėjome nei jokių tvarsčių, nei medikamentų. Buvom puolusios į paniką, nes sunkiai sekėsi surasti gydytoją visoje saloje.

Kelionių nuotykių laidoje „Bus Visko” iš Boracay salos trys geriausios draugės: Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė - Bandita ir Silva Rindzevičiūtė, išmėgins ekstremaliausias vandens pramogas.

Prieš ketverius metus kaituodama Vietname Gintarė patyrė itin sunkią motociklo avariją. Po jos merginai buvo stipriai sužalota pėda ir ji privalėjo atsisakyti vienos didžiausių savo aistrų – plaukimo jėgos aitvarais. Į Filipinus Gintarė atvyko su tikslu vėl skrosti jūros bangas.
Merginos apsilankė kaituotojų rojumi vadinamame Bulacbog paplūdimyje. Itin paslaugūs kaituotojai trims žavioms lietuvaitėms nestokojo ne tik komplimentų, bet ir pagalbos. „Šis paplūdimys, tai vienintelė vieta, kurioje negali pykti, kai tavo plaukus taršo vėjas. Kuo stipresnis vėjas – tuo visi laimingesni“, - įspūdžiais dalinosi Simona.
 
Tačiau išvykos metu merginų džiaugsmą netikėtai aptemdė rūpesčiai – Gintarei Gurevičiūtei prireikė skubios medikų pagalbos. „Kelionės metu Gintarei nutiko nelaimė. Reikėjo ieškoti skubios pagalbos. Su savimi neturėjome nei jokių tvarsčių, nei medikamentų. Buvom puolusios į paniką, nes sunkiai sekėsi surasti gydytoją visoje saloje“, - pasakojo S. Rindzevičiūtė.
 
 
  

Žymos: Sveikata, Garsenybės, Kelionė

Komentarai

Naujausi straipsniai