Tiesa.com   |   2016-06-15

Fotografas Justę Arlauskaitę-Jazzu įamžino senovinėje nuotraukoje

  
Fotografas Justę Arlauskaitę-Jazzu įamžino senovinėje nuotraukoje
© Mindaugas Meškauskas
Fotografas Mindaugas Meškauskas sukūrė unikalią Jazzų nuotrauką.

Justė Arlauskaitė-Jazzu ne veltui vadinama Lietuvos muzikos padangės diva. Išskirtinis dainininkės balsas žavi daugelį. Tačiau, pasirodo, kad mergina turi ir daugiau talentų, o dabar tapo ir fotografo mūza.

Fotografas Mindaugas Meškauskas pasidalino unikalia dainininkės nuotrauka, sukurta senovine, XIX amžiaus viduryje naudota technika - šlapio kolodijaus fotografija.
„Šlapio kolodijaus fotografija užima laiko - kadro pastatymas, šviesos suderinimas, tada plokštelės paruošimas, kolodijaus liejimas, ekspozicija, ryškinimas, fiksavimas, plovimas… ir tai dar ne pabaiga. Vienam kadrui paprastai prireikia vienos valandos, o finale - jokio fotošopo - ką gavai tuo ir džiaugiesi”, - aiškino fotografas.
 
„Norėjau sukurti užgautos, bet neįveiktos moters portretą. Dėl to ji šiek tiek apsinuoginusi, atidengusi randą, tarsi beginklė, bet jos žvilgsnis sako: „Paliesi - nelauk nieko gero!”. Puikus modelis, puikiai praleistas laikas, gera atgaiva po darbų rutinos. Beje, aš labai patenkintas rezultatu. Tiesa, įdomus sutapimas - tai 100-tasis paveikslėlis mano Ambrotipų albume”, - po nuotrauka rašė M. Meškauskas.
Mindaugo Meškausko nuotr. Mindaugo Meškausko nuotr.
 
 
  

Žymos: Jazzu, Justė Arlauskaitė, Mindaugas Meškauskas

Komentarai

Naujausi straipsniai