Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   2015-05-26

„Euroviziją” drebina skandalai

  
„Euroviziją” drebina skandalai
© Flickr.com
Ar lietuviai tikrai nebalsavo už rusų atstovę P. Gagariną?

Šių metų „Euroviziją” lydi skandalai: dviprasmiškos nuomonės dėl Lietuvos neskirtų balsų Rusijos atstovei Polinai Gagarinai, Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos bučinys, tautiečių kritika pastarųjų pasirodymo atžvilgiu ir anuliuoti balsavimo rezultatai.

Rusų žiniasklaida aiškinosi, ar Lietuvoje nebuvo blokuojami balsai, neleidžiantys „Eurovizijos” konkurso metu balsuoti už rusų atlikėją P. Gagariną. Tuo tarpu lietuviai socialiniuose tinkluose didžiavosi Lietuva, kuri neskyrė kaimyninei šaliai taškų.
Savo socialinėje paskyroje garsus žurnalistas, TV laidų vedėjas ir rašytojas Andrius Tapinas rašė: „Pirmą kartą Eurovizijos istorijoje vienos šalies 0 skirtų taškų sukėlė tiek gerų emocijų.” – kuriam pritarė tūkstančiai tautiečių.
 
Daugybė kritikos sulaukė M. Linkytės ir V. Baumilos užsitęsęs bučinys, dėl kurio galimai atlikėjai „pametė” žodžius ir netinkamai pasirodė. Tuo tarpu 18 – ąją vietą užėmę atlikėjai teigė, kad atidavė 100 proc. savęs.
 
Negana to, pirmadienį naujienų portalas mirror.co.uk pranešė, kad Juodkalnijos ir Makedonijos balsavimo rezultatai anuliuoti paaiškėjus, kad šių dviejų šalių kitoms konkurso dalyvėms skirti taškai buvo paremti vien žiūrovų balsais. Pagal konkurso reikalavimus 50 proc. balsų turėjo sudaryti ir komisijos balsai.
 
 
  

Žymos: Eurovizija

Komentarai

Naujausi straipsniai